Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mással is volt ilyen? Ez...

Mással is volt ilyen? Ez minek nevezhető?

Figyelt kérdés

Mostanában elég gyakran van , hogy ami hirtelen eszembe jut, az meg is történik. Ez miért van?

Szóval...nem olyan régen egyik este az jutott így eszembe, hogy az egyik osztálytársam lefog lépni az útra és majdnem elüti egy auto...másnap meg is történt. Akkor most nem rég olyan volt, hogy valakit elfognak ütni, másnap egy motorost elütöttek. Aztán egy fehér furgont láttam, és aznap pont egy fehér furgon a forgalommal szembe ment gyorsan de nem jött autó de majdnem neki ment egy busznak. Meg hogy a teknősök kifognak szökni a kerti tóból, másnap kinn is volt az egyik. Ezek most mik? Mással is volt ilyen? De miért csak a rossz előérzet van meg? A jó is álatlában, de a rossz most inkább...nem tudom mi ez.


2011. szept. 18. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam is sok ilyen van. Szerintem, ha ki tudnánk használni az agykapacitásunk nagy %-át, akkor ilyen dolgok tök természetesek lennének. Persze a lottót véletlenül se látom.
2011. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt én se még xd
2011. szept. 18. 19:46
 3/9 anonim válasza:
Velem is mostanában egyre többször van ilyen...én sem tudom hova rakni :D
2011. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Veled milyen esetek?:D
2011. szept. 18. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
velem is nagyon sok ilyen történik.
2011. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Velem is sokszor előfordul az ilyesmi. Beszélgettem erről egy kedves ismerősömmel és ő azt mondta, hogy ha belegondolunk, naponta nagyon sokszor gondolunk mindenfélére, ami nem következik be, viszont ha valami bekövetkezik, arra utólag is jól emlékszünk. Szóval csak a pozitív visszacsatolás marad meg bennünk.

Ez is egy verzió, viszont én tényleg nem tudom elképzelni, hogy ennyire konkrét dolgok ennyire szabályosan az "elgondolás" után röviddel bekövetkezzenek.

Nekem is általában sajnos a rossz, negatív dolgokkal van így. Baleset, betegség, egyéb kisebb problémák. Néha már úgy érzem, mintha én okoznám őket azáltal, hogy eszembe jutnak.

23N

2011. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem egy nappal azután hogy eszembe jut a történés, akkor fog bekövetkezni. Bár a furgon az nap történ meg.
2011. szept. 18. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez már az előszele a 2012 decemberi eseményeknek. egyre jobban hiszek abban, hogy a spirituális felemelkedés valóban megtörténik. velem is sok a furcsaság mostanában, és egyre sűrűbbek. közeledünk... :)
2011. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem reggelente, mikor beülök az autóba, sokszor van olyan érzésem, hogy ma sokan autóbalesetben fognak meghalni. És este már várom a híradót és lehet nem hiszitek, de sokszor bejön. Van amikoraz adott autótípust is előre megérzem, bár azért ez ritka. Nem tudom ki küld ilyen gondolatokat nekünk a szellemvilágból.
2011. szept. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!