Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az olvasmá...

Mit gondoltok erről az olvasmányról? (Vaskor, Aranykor,2012, magyarság)

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:56
 1/8 A kérdező kommentje:
2011. szept. 19. 13:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom: Van benne valami!! (Vagy legalábbis szeretném azt hinni, hogy így van, lesz)

Azt én sem hiszem, hogy az emberiség kipusztul, tehát ahogy sokan hiszik, hogy eltűnik az emberiség. Azt elhiszem, hogy lesznek időjárási-földrajzi katasztrófák, stb. de az emberiség marad. És főleg: VÁLTOZNUNK KELL, ha hosszútávon maradni is szeretnénk. És nagyon tudná símogatni a lelkemet, ha a magyarságnak valóban ez lenne a "küldetése".

2011. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdekes volt, és remélem igaz is!

Szeretnék Aranykorban élni mert nagyon elegem van már a mostani pénz hajhász, kizsákmányoló társadalomból!

2011. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok ezzel, hogy van benne valami, és ezt leginkább saját magamból kiindulva gondolom, mert hatalmas változáson mentem keresztül (hogy a leírásnál maradjunk, az aranykori ember felé változtam), a pozitív irányban. És ez így pont beleillene a képbe. Ha tényleg így lenne, akkor ez nekem olyan lenne, mint valami hiányzó láncszem.
2011. szept. 19. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:

14,18-as vagyok!

Szia! Éreztem, hogy mintha többen lennénk, mint eddig voltunk. Örülök, hogy köztünk vagy, gyere velünk és hívj közénk másokat is.

2011. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14:23-as vagyok!

Én soha nem éreztem magam a vaskor emberének, és eddig ugye nem hallottam erről de nekem világ életemben a szeretett volt fontos meg más emberek megsegítése és nem a pénz meg a hatalom! Így ennek a leírásnak az alapján azt mondhatom vaskorba született aranyember vagyok :D de ez mondjuk így nagyképűnek tűnik. De pl én hiszek az ezotériába és Istenben is! Így este amikor Imádkozom nem mondom hogy mindig, de sűrűn kérem, hogy legyen már béke az egész világban hisz értelmetlen ez a sok háború, kapzsiság, egymás kizsákmányolása!

Szeretném ha a két pici lányom már egy szebb korban nőnének fel mert ebbe a mostani világba már féltem őket!

2011. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy az evolúció elméletét hibás döntés lenne elvetni. Bővíteni kell manapság nem tudományosnak nevezett tudományokkal is.
2011. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is várom az aranykort és úgy is viselkedem, örülök, hogy vannak még mások is akik már aranykorian viselkednek. Nem hiába a magyarság lesz az első aki felébred :D
2012. febr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!