Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2 furcsa dolog. Mitől lehetnek?

2 furcsa dolog. Mitől lehetnek?

Figyelt kérdés

1.Kiskoromban(mostanában már nem)az éjjel közepén,mikor felkeltem és kimentem pisilni,hangokat hallottam,de nem egyszerű hangokat,hanem olyan gúyos és ijesztő hangokat.Mondanivaló nem volt benne,de éreztem,hogy gonosz hang inkább,mint jó.Látni nem láttam semmit,és a hangok is a fülemből jöttek,olyan érdekes volt.Nem kívülről,hanem belülről jöttek.

2.Van egy komódom az asztalom mellett,ami fehér.Mikor este lefekszem aludni,akkor nics semmi,de mikor felkelek az éjjel közepén,akkor világít,nem minden éjjel,de elég gyakran.És nem képzelem be,az tuti! Mit jelenthet ez?


2011. júl. 30. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Sok ilyet olvasni. Ez tipikus alvásparalízis. Azonban ha ébren is látod őket, menj orvoshoz, manapság a skizofrénia gyógyítható.
2011. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

mit jelent az alvásparalízis?

de a másodikat nemcsak én,de a barátom is látta már,hogy világít a szekrényem.. és tuti h nem vagyok skizofrén!

2011. júl. 30. 16:20
 3/20 anonim ***** válasza:
fluoreszkáló festék?
2011. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

a fehér komód,vagy akármi ami fehér a sötétben úgymond "világít"

elüt a színe a esti sötétségtől ;) ennek semmi köze ehhez

de az első amit írtál....: /

2011. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

de a komódom meg az asztalom összetartoznak,ugyanabból vannak,és az asztalom akkor miért nem világít?

és a 2.mi akar lenni? :S mondjuk ez még kiskoromba volt,már vagy 2-3 éve nem volt ilyen,de furcsa dolgok azért voltak :/ éjjel úgy érzem nem vagyok egyedül a szobában,és nagyon félek ..

2011. júl. 30. 17:06
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
és a szekrényed is fehér amivel a komód össze tartozik? de sztem ehhez nincs köze,tárgyak nem világítanak csak úgy :"D
2011. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy világit mert fehér és visszahat a színe . De ha meg zavar jó lesz tüzelőnek !!
2011. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

igen az asztalom is az !! de jó,elhiszem,h semmi köze hozzá.. csak azért érdekes,hogy az meg nem világít!és lécci a hülyeségektől kíméljetek!

A 2.-ra milyen magyarázat van?

2011. júl. 30. 17:11
 9/20 Won ***** válasza:

Az elsőt még magyarázhatjuk valamilyen gonosz entitással, de a második nem tudom. Egyes dolgokat nem kell megtudnunk és ez így van jól. Ajánlom vidd ki a szobádból a komódot.


Sziasztok, Won!

2011. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
a házba mielőtt beköltöztetek ki lakott? vagy újépítésű? és hogy világít az a komód? élesen? vagy tompán? erősen? vagy halványan?
2011. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!