Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012 után hogy tudom majd...

2012 után hogy tudom majd fizetni a svájci korona devizahitelem?

Figyelt kérdés
A 2012-es világvége + nagy világrend átalakulás után mi lesz a jelenlegi devizahitelekkel? Ha esetleg új fizetőeszköz lesz az új világban, akkor hogy fogják nekem arra átváltani a hitelt? Milyen árfolyamon? Nekem elég bajom van a svájci koronával is, nem kell ide még valami újabb kavarás!!!
2011. szept. 23. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

svájci KORONA?

azmiaz?

:D

2011. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg, frank. Amúgy nem azt kértem, hogy kioktass!!!!
2011. szept. 23. 00:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki oktat ki, gyökér? Éppenhogy te taníts engem, Mester!
2011. szept. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Zimu ***** válasza:

fu...

Fárasztó... te is írtad világrend átalakulás!!!

Vagyis nem lesz pénz!!!

Ha nem dőlt össze a házad akkor mákodvan, ha meg igen nem vagy egyedül vele.

Hameg netalántán mégis lenne pénzt sztem nem találnának ki újat.

De ennek elég kicsi a valószinüsége.

Világvége nélküli elég valószinü hogy hamar öszzeomlik a gazdaság.

2011. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jön a 3 napos sötétség, tudatszint változás lesz, a föld rezgése 14 herz-re emelkedik, jönnek a galaktikus fényküldöttek és Ptah, hipp-hopp megcserélődik a mágneses pólus és egyebek.

Egyenlőre nem tudok ásról, hogy mi történne.

2011. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen gondolkodni, mert a Nibiru el fogja téríteni a Földet a pályájáról, ami így vagy a Napban fog kikötni, így mindenki szénné ég, vagy a Kuiper-övben, ahol mindenki jéggé fagy.
2011. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezektől félek én is. Mert előbb-utóbb erre a bankok is rá fognak jönni és akkor lehet egyben kérik a törlesztést. :(
2011. szept. 23. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű, hogyan épül le az emberek gondolkodása, 2012-ben tényleg ráfér az emberiségre egy tudatszint-emelés xD
2011. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a hitelek maradnak.. :/

Pólus csere, és dimenzió váltás történik. Pl: Ha jobban megfigyeled észre lehet venni, (sokan említik mostanában), hogy mintha gyorsabban menne az idő.... Nem mintha, hanem gyorsabban is megy.


A cikizőknek üzenem, hogy a fényküldöttek elég sokat melóznak mostanában, a tudatlan-hitetlen, és földhözragadt emberekért (tiértetek) is, úgyhogy be lehet fogni a szájakat.

2011. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a valóségshow és asztroshow készítők is keményen dolgoznak, hogy a 2012hívők és a tudatszintszámolók számára is értelemzhető műsirokat adjanak.
2011. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!