Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek pérhuzamos dimenziók/...

Dandi98 kérdése:

Léteznek pérhuzamos dimenziók/világok, vagy ilyesmi helek? átjárók másik világokba, stb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 15:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
Rossz kategória, helytelen szöveg, valószínűleg kamu kérdés. Azért köszönjük !
2011. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

:-)))))) hihi. én azt nem értem, hogy miért mindenki az állatok kategóriában téved el.

Igen, vannak ilyen helek, valahogy úgy képzeld el, hogy van a GyK. abban a kategóriák olyanok mint a párhuzamos dimenziók. Ha az ember nem figyel és mellé nyúl, megmarad a kiindulási pont, vagyis a kérdés, de a nem megfelelő helyen egészen más eredményt kap.

2011. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hely :)
2011. szept. 23. 15:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Második voltam.:-) Akkor a megfelelő időben és megfelelő helyen ismét azt gondolom, hogy léteznek más dimenziók, de az átjárót nem tudom elképzelni, fizikailag lehetetlennek tűnik.
2011. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én egy átjárót már láttam. Fogsz egy whisky-s üveget, kiiszod és utána átnézel rajta. Csak nem fértem át, sajnos.
2011. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze, azért is szokták tanítani az iskolákban. Meg olyan sokszor hallhatsz róluk a hírekben.
2011. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
76%

Ha picit belenyulunk a fizikai ismereteinkbe (mar akinek van),akkor hulyek kell legyunk,hogy azt mondjuk,hogy "NEM" !

Az egyetemi fizika nagyon sok ajtot nyit meg,a tudas szempontjabol... Pl. aki fizika egyetemet vegzett,azt tudja,hogy megvan az esely ra... de ha letezik vagy sem,azt meg nem tudjuk.. De van ra hatalmas esely !!

2011. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 glaslo1 válasza:
Még önmagunkat sem értjük!!!!!Én várnék ezen kérdéssel pár száz esetleg ezer évet!!!/kivétel, ha bennünket keresnek fel és elmagyarázzák!/
2011. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
nézzé csillagkaput b meg :D
2011. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 HorvathAlpar válasza:
Elméletek vannak ilyesmiről, de empirikus tudományos bizonyítékok nincsenek erre...
2011. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!