Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van-e a démonok, szellemek, a...

Van-e a démonok, szellemek, a sötét anyag, a sötét energia, a másik dimenziók és az antianyag közt összefüggés?

Figyelt kérdés

A démonok nem feltétlen emberszerű lények, piros szemmel, köpönyeggel. Lehet, hogy energia(lény)ként léteznek a tudomány számára fontos és kutatandó, de ezidáig ismeretlen térben, s a Földre érkezve, emberek testét megszállva lesz emberi megjelenésük. :)


Tudományos ismeretterjesztő film:

http://www.youtube.com/watch?v=xwQh8RjsTN8


2011. szept. 19. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
semmi összefügés nincsen. a neutrínók alkotják a sötét anyagot nem a szellemek :D
2011. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
S ha a szellemek neutrínókból vannak? Ez magyarázat lenne a szellemvilágra, miért tudnak mindenen áthatolni :)
2011. szept. 19. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd egyszer rájössz, hogy kivétel nélkül összefügg minden, mint az álmaid legvadabb conspiracy theoryjaiban.
2011. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A scifikben az energialény majdhogynem kötelező elem, de nem tudok róla, hogy lenne bármilyen reális leírása egy energiaalapú létformának. Az emberek megszállásáról meg nem is beszélve. Egyáltalán...miért tennék?
2011. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Avatkoztál már bele valamilyen módon egy természetben élő élőlény életébe?


Például lehet, hogy egy megidézett lénynek kb olyan a megidézés és a megidéző, mint neked az utcán egy szúnyog. Mit csinálsz vele? Lecsapod :))) Beleavatkoztál a szúnyog életébe...

2011. szept. 19. 21:14
 6/10 anonim válasza:

Nem kell elhinni, de én már láttam magától polcon csúszkáló bögrét. És nem csak én láttam, hanem velem együtt a bátyám is - csak nem képzeltük be ugyan azt ugyan akkor?

Szal szerintem tuti vannak ilyen "energia" lények, bár a mi testünk is enegia, meg minden az igazából, szal mindenki energia lény xD, én nem így fogalmaznék.

Érzékszerveinkkel fel nem foghatjuk a jelenlétüket, de attól még lehetnek nekik is érzékszerveik, testük stb... de más rezgésszinten, vagy mittom én... és szerintem képesek is megszállni embereket... ilyen megszállás élménye nagyon sok mindenkinek van, nem véletlenül. Hogy miért szállják meg az embert?

Láttad a Ghost című filmet? Ment a szellemcsóka, és ha jól emlékszem, bele akart szívni egy cigibe, de ugye nem tudta megfogni...

Mondjuk vannak olyan ősi írások - pl. Véfdák, Védantaszútra stb - ahol azt írják, h bizonyos élőlények ha öngyilkosok lesznek, vagy önpusztító életet élnek, ami miatt hamarabb meghallnak, mint ahogy karmájuk szerint kellett volna, akkor ilyen "finomfizikai" teste kapnak - amivel mi is rendelkezünk, mert a finombó fejlődik ki a durva fizikai test, amit tapasztalunk is ugye.

A finom testben vannak a vágyak, a durva testtel pedig kielégíthetjük e késztetéseket - pia, kaja, sex stb. Tehát a szellemek azért szállnak meg embereket, hogy parazitaként rajtuk lógva ők is tapasztalhassanak némi érzékkielégtást...

Csak egy teória, amiben én pl. hiszek. Gondoltam megosztom :D

2011. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem ez inkább úgy működik, hogy:

Ember - Test+Szervek+Lélek+Agy = Élet

Szellem - Agy és Lélek csonkok -ezt úgy érdemes elképzelni, mintha fognánk egy egy köteg érzelmet, és ahhoz energiakötegeket csatolnánk, mint valami torz polip, és ez lebeg a hozzá fűződő dolgok körül(szal ha egy öreg papa meghal, és a nagyonnagyonnnagyonrégi búroai ott vannak a házban -amik nemmellesleg beszívták a szagát, és az energiáit/auráját, azzal meg egy éjjelen összefuthatunk)

Az érzékelés pedig: Azért nem látjuk őket, -és azért látlák őket elvileg a kisbabák- mert a szemünkben/agyunkban az első 1-2 évben kifejlődik egy Fény-szűrő-nemtommi és az végett nem látjuk az ultra ibolya, meg az infra vörös színeket, valszeg ezekben a skálákban látszódnak a szellemek is, DE: gondolom ez a"szerv" az agyunkban található, mert

1.-még nem találták meg -az agyat nehéz kiismerni

2.-mikor félálomban kómásan felébredsz éjjel, hogy kimenj WC-re még nem kapcsol be.... ezt onnan tudom, hogy egy szellemjárta házban laktam majd egy évig, és ott 3-an is láttak félálomban 1 személyt, és ugyanúgy írták le. Az egyik aki látta az éppen abudira tartott, éjjel 3 körül, a másik pedig ugyanakkor -csak kb. 10 mp-cel korábban- egy embert látott magamellett ülni az ágyon... de elzavarta... erre az kiment, és akor látta meg a másik, és amint az kilépett az ajtón, eltűnt. (magyarázat: hirtelen sok vért kapott az agy, az emelkedett pulzusszám miatt,amit a stressz válthatot ki, és gyorsított ütemben kapcsolt be a szerv)

2012. márc. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
... és most tiszta okosnak érzem magam...
2012. márc. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ezüst Vitéz válasza:
Egy fizikus mondta még a 80-as évek végén, a 90-es eljén (a neve most hirtelen nem jut eszembe), hogy a Sötét Energia az ugyanaz, mint amit a vallások Szent Léleknek neveznek.
2013. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ezüst Vitéz válasza:
#1-es: A neutrinóknak semmi közük nincs a sötét anyaghoz.
2013. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!