Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halálból megmentett, visszahoz...

Halálból megmentett, visszahozott embert ismerők? Akik meghaltak egy pillanatra, de az orvosok megmentették őket.

Figyelt kérdés
Efféle tapasztalatokra lennék kiváncsi, ha valakinek van ilyen ismerőse, akit úgy hoztak vissza, várom a történeteket, vajon mit érezhettek azok az emberek? Tv-ben hallottam már ilyenről, de a média által manipulált mesélőkben nem hiszek... egyébi, valósi tapasztalatok érdekelnének. Aki meghalt egy pillanatra, percre, mi volt abban az időtartamban?
2011. szept. 29. 10:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Egy barátomnak szívinfarktus miatt több percre leállt a szíve. Fehér fényt látott , de azon kívül semmit.
2011. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
nekem is van egy ilyen barátom, ő semmit nem látott, fényt sem :D
2011. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem is újra élesztetek egy nagy műtétnél,,De én nem emlékszem semmi világon túli élményre.Pedig 8 percen át élesztetek.

Kérdezősködtek,hogy mi volt mire emlékszem,nem-e álmodtam vagy ilyesmi,,,de semmi.

2011. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Abszolút semmi, nagy sötétség, nulla érzelem vagy gondolat, nem is tudták, mi történik épp vagy hogy meghaltak?
2011. szept. 29. 11:56
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen nálam semmi,,, nagy sötétség és az ébredés a fájdalom,mert plusz a eltörtek két bordámat a defibrillátorral.
2011. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a( TTT )Testen túli tapasztalatok című könyvet.
2011. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a papám buszbaleset miatt járt így. Műtét közben meghalt és látta magát felülről, ahogy az orvosok műtik. Fény is volt és jól érezte magát.


Fontos még hozzátennem, hogy ő a világ legföldhözragadtabb embere (volt- azóta már meghalt más miatt), semmiféle ezoterikus dologban nem hitt, mégis elmesélte mamámnak, hogy ezt élte át. Még az orvosok párbeszédét is vissza tudta mondani!

2011. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálam alagút volt. Vagyis gondolom, hogy az, mert a testtartás olyan volt, mint a hason lebegés, ezért csak a talajt láttam. Nem akartam menni, de egy hang biztatott. Nem szigorúan, de nem lehetett ellen mondani. Fejjel előre haladtam, elég gyorsan, szintén hason lebegve. A végén világos volt, amit már úgy láttam, mintha alulról egy csőből közeledtem volna. A távolban hosszúkás valamik álltak, amit nem láttam rendesen. Éppúgy lehettek emberi alakok, mint alkatukra hasonlító fák is. Már éppen megbékéltem a helyzettel, amikor egy erő visszarántott.

Éreztem, amikor visszatértem a testembe, éreztem, ahogy elhelyezkedik az az anyag a mellkasom felső részén.

Az orvosi diagnózis sokk miatti keringés összeomlás volt.

Az élményemről nem mertem beszámolni neki.

2011. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
Nálunk apukámat élesztették újra, utána még 1 napig kómában volt.Kérdezgettem én is, hogy mire emlékszik, de elmondása szerint az égvilágon semmire, nem is érzett semmit.
2011. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Érdekes, milyen eltérőek a válaszok. :) Akkor most lehet vagy nincs halál utáni élet?
2011. szept. 29. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!