Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik, hogy én vagyok a...

Létezik, hogy én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere?

Figyelt kérdés

egyszerűen teljesen kétségbe vagyok esve, mert ami rossz megtörténhet egy emberrel, az velem mind megtörtént...

nem tudok úszni, biciklizni, bukfencezni...stb.

meleg vagyok

az iskolában szinte mindenki baszogat az előbbi miatt...

és még sorolhatnám:S


2009. szept. 8. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, úszni és biciklizni én se tudok, de ezt nem tartom nagy gondnak :D Ha téged zavar, akkor gyakorolj sokat, esetleg kérj meg valakit, hogy segítsen és akkor megtanulhatod ezeket. :)

Meleg vagy... Ez sem a világ vége, te nem tehetsz róla, ilyen vagy és kész (ez olyan mintha valakit azért utálnának, mert nem szereti a hamburgert vagy mittudomén :D)


Tehát idáig szerintem nem vagy szerencsétlen, bár írtad, hogy még sorolhatnád (ezekhez nem tudok hozzászólni)....

2009. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem te vagy az...hidd el én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere. :/
2009. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem is, én vagyok az :)
2009. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
bukfencezni mindenki tud ember, ne röhögtess már előredőlsz és átfordulsz. Ráadásul most volt meleg-felvonulás is a tiszteletedre mit akarsz még?
2009. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

és nem gondoltál arra hogy egyszer beugrasz a vizbe és megtanulsz uszni? ne mond hogy félsz, mer én is féltem, csak én 7 évesen csináltam :O csak ugorj be és ussz ki, sokszor, és meg is van, mindig messzebre ugorj, ussz egy kicsit be, mindig picit többet, seperc alatt megvan, biciglizni meg k*rvára könnyű, azt bármikor meg lehet tanulni :O szánj rá pár napot és megvan, mint görizni, ezt is megtanultam gyorsan, persze sokszor elestem meg minden.... most mesélek magamról:


Utálok tanulni, mégis gimiben vagyok, még mindig nemtom mit akarok tovább tanulni, a jegyeim miatt a tanárok (!!!!!!! hol a pedagógia???????) is ba*ogatnak

Lassú vagyok, ami kur*ára irritál, mert nem tudok gyorsabb lenni, és vannak akik beszólnak...

Sovány vagyok, pedig egész életemben sportoltam

szar a hangom de kur*a jó a hallásom meg a ritmusérzékem, de feladtam a gitározást, valahogy nem tudom elfogadni hogy nem kaphattam jobb hangot..... nagyon szeretnék énekelni :(

egy évig szerelmes voltam egy lányba, persze nem jött össze, elmondta neki egy csaj akit azóta se nagyons zeretek, aki miatt nincsenek igazi barátaim, senkiben sem bizok meg, szeptembertől suli végéig szerettem a csajt viszonzatlanul, aztán sokáig tartott de elfelejtettem.....

szal a csajozás nem ment, nem birtam másra ránézni miatta, sajna rá se....


nem vagy te olyan rossz :) a b**ikkal meg semmi bajom nincs :D

2009. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ciki, de túlélhető! Fel a fejjel!
2009. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
14%
Az ilyen minek él egyeltalán? De tényleg, nem cikizésből kérdem. Mi az, ami miatt minden nap újra és újra felkelsz, s megalázod magad?
2010. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd már meg a Titok című filmet, abban is szó van egy meleg emberről, kábé te is olyan lehetsz úgy gondolom. Változtass... nem a melegségeden, hanem minden máson, ahogy hozzáállsz a dolgokhoz.
2010. jan. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te lennél az, akkor biztos nem tudtad volna ide feltenni ezt a kérdést.
2010. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

ez szerencsétlenség?

úszni megtanulhatsz,biciklizni meg bukfenezni is .nem te vagy az egyetlen meleg .sajnos több is van ...

szüleid alkoholisták?mozgássérült vagy?vak vagy süket vagy?inézetben laksz?Irni tudsz iskolába jársz,kaját kapsz,még mindig élsz.Afrikában nem tudom hány ezer GYEREK hal éhen naponta,akik nem azokat meg elviszik katonának gyerek létükre.

Maradjál magadnak inkább a rinyálásoddal !


Gondolkodj már el mielőtt ilyeneket állítasz ember!


Nem csodálom búza vagy

2011. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!