Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges-e, hogy a Földet...

Lehetséges-e, hogy a Földet genetikus kutatólaboratóriumnak használták magasabb intelligenciájú (földönkívüli) életformák? (és a vallások, mítoszok ezt a jelenséget magyarázzák félre)

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 13:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Előfordulhat...
2011. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Miért van ekkora kissebbségi komplexusotok?
2011. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
milyen kisebbségi komplexus? Mint lehetőség, nem kizárt...
2011. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Persze, mint lehetőség az sem kizárt hogy éjjelente rózsaszín vízilovak legelik le a veteményest a kert végében.

De sokkal valószínűbb hogy a cigók ellopják..

2011. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát sztem az Ádám és Éva sztori épp annyira valószínű, mint a földönkívülis... magyarul épp annyira baromság, mégis milliók hiszik
2011. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a vallás egy kicsit másról szól és más célból jött létre mint az ilyen kényszerképzetek arról, hogy mi csak egy felsőbbrendű faj genetikai hulladéka lennénk. Én személy szerint nem vagyok vallásos, de tudom, hogy sokaknak ad valamilyen iránymutatást (pozitívat). Ez a genetikai sztori viszont ugyanaz szinte mint Ádám és Éva, csak máshogy hívják a szereplőket, és futurisztikus képeket tartalmaz. De csak egy olyan kitaláció, ami egyeseket találgatásra ösztönöz, másokat teljesen meggyőz (számomra érthetetlen módon), viszont tulajdonképpen nem visz előre senkit. Ha valaki bizonyítékokat mutat fel nekem arra hogy annak idején egy földön kívüli lény szart ide minket a bolygóra intergalaktikus utazása során, akkor lehet hogy számításba veszem lehetőségként. Addig is én az ősrobbanásos sztorit tartom a leginkább lehetségesnek. Ádám és Éva pedig szerintem egy olyan ember agyszüleménye mint a kérdező, mindkettőnek vannak hihetőbb és hihetetlen elemei. És igen, ekkora erővel a rózsaszín vizilovak is dézsmálhatják a veteményest:D
2011. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Lehetséges, mert ne felejtsük el, hogy a hinduk, ó egyiptomiak, ógörögök, perzsa írások különféle istenekről(de lehet, hogy csak egy magasabb létforma) beavatkozásáról ír az emberiség életébe:

- Trójai háború

- Egyiptomi isten leszármazottja a fáraó

- Gilgames(azt hiszem, de ebben nem vagyok biztos, hogy félisten volt)

- A japán császár isteni eredetű.

- Egy rakás félisten és félistennő a görög mitológiában

És az emberiség gondolkodásmódjával is alátámasztható:

- Félelem a felsőbbrendűségtől

- Az ateista ember is hiszi, hogy van isten, még ha tagadja is.(én is ilyen vagyok, de nem hiszem, hogy a keresztény isten az Isten.)


Még a Bibliából is kiviláglik, hogy az ember azért volt teremtve, hogy gyalogosként vegyenek részt az Isten és az Ördög sahtábláján.

Mert ugyan írja a Biblia, hogy egyszer ki lesz csinálva a Sátán, de ha már az emberiség teremtése előtt kicsinálta volna a Sátánt, akkor egy ember sem kárhozna el.

És csak két út van, és nincs harmadik. Az Isten rámondja néhány dologra, hogy rossz. Van köztük néhány rossz, de néhány ara veszi rá az embereket, hogy Istent imádják, pedig lehet, hogy ő sem isten, hanem csak magas fejlettségű lény.

2011. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam, és elképzelhetőnek tartom, hiszen mi is eljutottunk már oda, hogy lombikbébi, fagyasztott sperma- és petesejt, klónozás, és még amikről nem is tudunk.
2011. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen nem gondolkozom ilyeneken, vagyok és kész :)

De ha már bizonyítékokat kell mutogatni, bizony én a földönkívüliekre szavazok.

Ha a húsvét szigeteki szobrokat Isten húzta volna fel, akkor szebbek lennének, ha a Sátán, csúnyábbak.

Magyarázat viszont nem akad rájuk.

2011. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

"Az ateista ember is hiszi, hogy van isten, még ha tagadja is."


Remélem észreveszed a paradoxont.


Mellesleg az uralkodókat szándékosan származtatták az istenektől. Szerinted mi biztosította a hatalmát? A felsőbbrendű erőket megfélemlítésre és a hatalom megtartására használták. Az, hogy félünk valami erősebbtől, nagyobbtól ösztönös dolog, szükséges a faj túléléséhez.


"Még a Bibliából is kiviláglik, hogy az ember azért volt teremtve, hogy gyalogosként vegyenek részt az Isten és az Ördög sahtábláján."

A különbség csupán annyi, hogy a gyalogokat a papság irányítja, az emberek hülyítése ősi módszer a hatalomszerzésre.

2011. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!