Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyire van mentálisan...

Mennyire van mentálisan felkészűlve az emberiség egy esetleges földönkívüli (Reptoid) támadásra?

Figyelt kérdés

Amennyiben támadnának a földönkívüliek, ez a Reptoidokra vonatkozik. Mennyi esélye lehet az emberiségnek ellenállni. Egy háborúban nem csupán a fegyverek minősége számít, mert sok lúd disznót győz és mi többen vagyunk. Ellenben lényeges a háborúzó felek mentális állapota. Hogyan vélekedsz az emberiség részéről, kellően fel tudjuk venni a harcot ?


Szerintem, igen rossz állapotban vagyunk, de értelmes válaszokat kérek és okoskodók ne írjanak.


2011. okt. 24. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

Tudod, nekem az a legnagyobb problémám ezzel kapcsolatban, hogy itt is, és átlagosan is az emberek túl nagy hatalmat tulajdonítanak a sötét erőknek.

Miből gondoljátok, hogy a pozitív lények (most gondolok itt akár Istenre is, vagy más, jószándékú lényekre az Univerzumban) hagynák, hogy itt káosz legyen? Nem gondoljátok, hogy nekik nagyobb, sokkal nagyobb hatalmuk van, hisz a szeretet vezérli őket. A szeretet a Világmindenség leghatalmasabb energiája, ami mindenek felett áll. Komolyan gondoljátok, hogy például a megalománia meg a cezarománia ezek felett állhat? Ugyan már!


Ezen kellene elgondolkodnotok, ahelyett, hogy paráztok a reptoidoktól meg a többitől!

2011. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem létező reptoidok nem fognak támadni! Ha van is valamilyen élte egy távoli bolygón,az nem fog idejönni,és főleg nem támadó szándékkal. Tehát értelmetlen lenne erre felkészülni.

Még az árvizekre,viharokra stb. sem tudunk felkészülni,pedig az reális veszély.

2011. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A sok hülye film miatt szerintem szarul reagálna az emberiség nagy része. Miért kell azonnal harcolni? Lehet, hogy barátságosak, mint E.T.


Egyébként ha megtámadnának minket, az szerintem a fejlettségi szint jóval magasabb fokán lenne lehetséges, ergo nem sok esülyünk lenne.

2011. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
akár békés akár nem, amint meglátnák a világűrben hogy közeledik atomot küldenének rá... azt vagy bejön vagy nem
2011. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

1. Ha egy földönkívüli faj megpróbálna látogatni minket, nem biztos, hogy támadó szándékkal.

2. Reptoidok (legalábbis az általatok elképzelt formában is névvel) nem léteznek, csupán képzelgés a beléjük vetett hit.

3. Ha már messziről jönnek és támadó szándékkal, az emberiségnek semmi esélye, mind meghalunk, mivel hozzájuk képest még kőkorban járunk.

4. A háborúban a fegyverek milyensége számít igazán, mi hiába lövöldözünk rájuk bármivel, ők úgyis erősebbek sokkal hatékonyabb fegyverekkel.

5. Szerintem előbb a környezetszennyezéssel, éhezéssel és ilyenekkel vegyük fel a harcot, fogjunk össze, legyen világbéke, blablabla. A harcot idegenekkel továbbra se tudnánk felvenni, de legalább becsületesen halnánk ki.

(Feltételezve ha... mivel reptók továbbra sincsenek.)

2011. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Miből gondolod,hogy mi vagyunk többen??? Ki tudja,ha esetleg eljutottak a mi naprendszerünkig,mert ugye akkor nagyon fejlettek,hogy nem lehet-e akkora űrhajójuk,vagy több akkora űrhajó,amibe annyi földönkívüli belefér,hogy már többen is vannak mint mi?! Nem okoskodok,nem kötekedek,csak feltételezek!
2011. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én teljes mértékben fel vagyok már készülve mentálisan és szerintem mindenki, aki ezt a kategóriát olvassa már egy ideje.
2011. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól,hogy valakit érdekel a téma,esetleg hisz is benne,még nem jelenti feltétlen azt,hogy mentálisan fel van készülve! Persze vannak,akik fel vannak,vagy azt hiszik,hogy fel vannak készülve,de nem gondolom azt,hogy egy konkrét kapcsolatfelvétel olyan természetes,hétköznapi dolog lenne,amit az ember csak úgy félvállról tudna kezelni! Még az "erős" emberek nagy százalékát is megviselné,ha ilyen történne!Szerintem az emberiseég még nagyon messze áll attól,hogy eljöjjön az igazi kapcsolatfelvétel!
2011. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én már várom a 2012 dec. 21. és 2013 jan. 1. közötti időszakot! Kíváncsi vagyok mit találtok ki, hogy mért nem jöttek!
2011. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 reptoid ***** válasza:
Ki nem sz*rja le magasról az embereket és az ő lelki állapotukat?
2011. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!