Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A gyerekek hany eves korig...

A gyerekek hany eves korig latjak az aurat es a 3. szemet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
18%
zérus
2011. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 x) ***** válasza:
76%
Nem valószínű hogy látják de ha mégis akkor logikusan gondolkodva: mikor már képesek kommunikálni akkor már nagy valószínűséggel nem látják, hiszen akkor mondanák vagy jeleznék. Tehát én olyan 1,5 2 éves korig tippelném.
2011. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
3-4
2011. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

Tudtommal kb. 5 éves korig.

Ismerősöm 3 éves unokája kérdezte: Ki az a bácsi és néni a szekrény tetején? !!!!

2011. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 x) ***** válasza:
95%
Hát ez fura mert elég sok emlékem van 3-4 éves koromból és se szellemeket se aurát nem láttam már akkor... és a gyerekek néha kérdeznek butaságokat meg értelmetlen dolgokat, mert nem tudják kifejezni még magukat. Lehet hogy az a bácsi és néni bogarak vagy minták voltak :)
2011. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Max. 4 éves korig.
2011. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Semeddig! Aki már nevelt kisgyerekeket,és nem hisz az ilyen babonákban az tudja,hogy hogyan viselkednek a kicsik.

Amíg még csecsemők,mindenre rácsodálkoznak. Mereven figyelik a falon levő árnyékot,vagy éppen a fal mintáját,mert új nekik. 2-3 évesen már álmodnak,de nem tudják megkülönböztetni azt a valóságtól. Nagyon élénk a fantáziájuk,és azt is valóságnak hiszik.

Még 3 évesen sem tuják jól kifejezni magukat,az ettől kisebbek pedig egyáltalán nem tudják elmondani,hogy mit látnak. Honnan tudhatná egy felnőtt,hogy mit lát a gyerek,ha nem tudja még elmondani.

2011. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
Max.4 éves korig? Vagyis addig,amikor már tudnak beszélni és kommunikálni? Honnan tudod,hogy előtte mit látnak,ha még nem tudnak összefüggő mondatokban beszélni?
2011. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem látják (én tuti nem láttam, mert emlékszem rá, mikor haluztam, de szellemeket soha :D), de lakótársam váltig állítja, hogy a 6 éves huga látja az aurát meg a halott nagyapja szellemét és tök élethűen számol be róla. Hát nem tudom...
2011. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Látom elég vegyesek a vélemények. Ettől féltem, hogy biztosat senki sem tud majd mondani. Az indigó gyerekek állítólag nem csak csecsemő korban látják, én így hallottam.
2011. okt. 11. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!