Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van hely Magyarországon ahol...

Van hely Magyarországon ahol a harmadik szemet kinyitnák nekem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 07:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bocsi,de én úgy tudom,azt neked kell tudnod "kinyitni". Elvileg vannak olyan dolgok,amiket azzal "látsz"...
2011. aug. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ezt neked kell megtenned, mert ha nem vagy elég érett hozzá, akkor a sokkhatás, amit a hirtelen kitágult világ jelent, igencsak komoly pszichés károkat okozhat.
2011. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miről beszéltek?
2011. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Itt nem tudom, de Thaiföldön vannak zugsebészetek, ahol furcsábbnál furcsább plasztikai műtéteket csinálnak fillérekért. Próbálkozz ott.
2011. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha ilyen a hozzáállásod jobb ha már most abba is hagyod az egészet. Nyisd ki magadnak.
2011. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eléred a spirituális fejlettséged megfelelő szintjét, kinyílik magától. Mindennek megvan a maga ideje, ne akarj mindent egyszerre.
2011. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
A yu yu hakushoból van egy srác aki segíthetne neked. A nevére nem emlékszem de a homlokán van egy 3-adik szem.
2011. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

"A yu yu hakushoból van egy srác aki segíthetne neked. A nevére nem emlékszem de a homlokán van egy 3-adik szem."

Hiei! Az alvilágban műtötték meg, de cserébe kér is valamit, nem ingyen csinálja ám. (és nem pénzt kér)

De magadnak könnyebb. A 3. szemet nem felnyitni kell, hanem rá kell jönni valamire, amire eddig még nem jöttél rá. De csak a bölcsek tudhatják az igazi választ. Ha bölcsé, és tisztánlátóvá válsz, már a 3. szemeddel látsz.

2011. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ThorgilsX válasza:
Én úgy tudom, hogy csak lezárni lehet,és ha történik valami akkor magától nyílik ki.
2011. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
44%
Jézus...ti meg miről beszéltek....sose halottam még erről....
2011. aug. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!