Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinyílt magától a csap. Ez...

Kinyílt magától a csap. Ez miért lehet? Üzenni akarnak valamit?

Figyelt kérdés
Még soha nem tapasztaltam ilyet, és mindig is féltem az ilyen dolgoktól. Ma a munkahelyemen délelőtt 8 óra körül magától kinyílt a csap, a hideg víz, de fullra el lett tekerve a csap. Odamentem elzárni, és valami furcsa hideg rázott át hirtelen. Mi erre a magyarázat, mi lehet az oka, esetleg valami jelnek, üzenetnek tudható be? Több ilyen dolgot is észleltem már ott, de mind megmagyarázható volt, pl. ajtó nyílás (huzat) zacskó csörgés (egér) üvegen keresztül kirajzolódó öreg női alak (káprázott a szemem biztos). De erre a csapos dologra nincs magyarázat. 3hete vagyok ott, és csak én tapasztaltam eddig ezeket. Mit akarnak üzenni nekem?
2011. okt. 27. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
igen, rád férne egy fürdés
2011. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Reptoid Ezredes 400 ***** válasza:
47%
Nem a te házadban volt, tehát nem biztos hogy neked akarnak üzenni, nem biztos hogy kiválasztott vagy, sajnálom.
2011. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Raptoid 400 ra ne halgass, csak hülyeséget mond, a gyíkokban hisz csak, de sem logikája sem esze sincs annyi mint 404nek vagy Árpinak + vastag a pofáján a bőr. Én nem hiszek túlzottan az ilyenben, várj egy értelmes válaszig.
2011. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Reptoid Ezredes 400 ***** válasza:

20:07-es:

Ez egy értelmes válasz volt, te nem válaszoltál a kérdésre, én igen.

Eszetlen barom vagy, én sem hiszek de legalább válaszoltam hogy nem biztos hogy neki akarnak üzenni...

Gondolkodj mielőtt írsz.

2011. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk, mármint anyumék házában kb 6 évvel ezelőtt reggel elindult a tálas mixer. Hármas fokozaton ment, a tál pörgött alatta. Mi a szobába voltunk reggel, azt hittük valamelyik barom szomszéd ilyenkor nyírja a füvet. Amikor megláttam a mixert, földbegyökerezett a lábam. ODAMENTEM, és kikapcsoltam.

/Aztán jót röhögtem, mert eszembe jutott egy horror, ami így kezdődött, hogy elindultak a háztartási gépek. A nő odament, na itt kapcsoltam át, és azt mondtam, hogy én sose mennék oda :)/

A konyhából visszamentem anyuékhoz, meséltem mi volt kint. Megbeszéltük, hogy akkor nemrég meghalt nagymamám, aki imádott sütni, így jelez nekünk, hogy velünk van.

Azóta se történt semmi ilyen.


Ha Te kapod a jeleket, neked szólnak. Milyen épületbe van a munkahelyed? Régi családi ház, vagy irodaépület?

2011. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg figyelmeztetni akar egy szellem, hogy minél előbb hagyd ott a munkahelyedet, mert baj lesz: Pl: Robbanás. Vagy egy előző munkás, (aki meghalt) akinek a helyébe léptél, bosszantani akar téged, mert még mindig ahhoz a helyhez kötődik, és az az ő helye.
2011. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon régi épület, szerintem 100 éves biztos van. Cukrászda. Pultos vagyok. Elöttem egy fiatal csaj volt évekig, nemrég lépett ki.
2011. okt. 27. 22:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt jelzi, hogy már rohad belülről a csap. Talán egy vízvezetékszerelőt kellene hívni.
2011. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha nagyon régi épület, akkor valószínű, hogy az az idős nő akinek az árnyékát látod, ott lakott, vagy ott halt meg, és valamiért nem tud elszakadni.

A csappal gondolom arra akarta felhívni a figyelmed, hogy mosogass el. Szerintem ennél nem volt több a jelzés. Vagy meg akarta csinálni. :) Az ajtónyílás, a zacskó zörgés mint arra utal, hogy ott van köztetek.

Van ilyen. Kicsit járj utána, hogy kihez kötődött a ház régen.

2011. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen látszik, hogy üzenni akarnak, de nem tudni hogy mit. Legközelebb mond ki hangosan a kérdésedet és mond hogy ha igen akkor balra nyíljon, ha nem akkor jobbra nyíljon
2011. okt. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!