Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor tud leghamarabb jelet...

Mikor tud leghamarabb jelet adni a 2 napja elhúnyt nagymamám?

Figyelt kérdés

Nagyim nagyon vallásos katolikus ember volt. Egész életében érdekelték a túlvilággal kapcsolatos dolgok. Gyerekkorom óta beszéltük, hogy bármelyikünk halna meg előbb, akkor ha tudunk adunk jelet egymásnak. Mami tegnapelőtt (nem váratlanul) meghalt, de még előtte nap is mondta, hogy adni fog jelet, ha tud.

Máig viszont semmi jelet sem kaptam tőle. Mégcsak nem is álmodtam

vele.

Annyi volt, hogy azon az estén amikor meghalt folyamatosan sírtam, mert éreztem, hogy élete végén jár mami. És 11-kor este amikor a kórházban elhunyt én kb. pont akkor nyugodtam meg a sok sírás után és tudtam elaludni.


2011. okt. 29. 19:50
 1/7 anonim válasza:
Biztos fogsz kapni,csak türelem.Lehet majd egy személyes tárgy vagy valami ami rá emlékeztet.Legalábbis én így gondolom.Az enyém amikor meghalt,amikor elkezdték temetni,elkezdett szakadni az eső,mikor véget ért kiütött a nap.Mi is "jelnek" vettük.
2011. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%

Én is azt gondolom, hogy hamarosan kaphatsz jelet. Amennyire hallottam, ezek a jelek jellemzően akkor jönnek, amikor több családtag van együtt.

Édesanyám is 1-2 héttel később adott jelet és többen együtt voltunk.

Párommal egymásra néztünk, és tudtuk, hogy ez Ő volt...

2011. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem anyukám pont egy évvel a halála után adott jelet.
2011. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ad amint tud és engedik neki, bár ha nem ad jelet akkor se legyél szomorú mert akkor nem ragadt itt a lelke.
2011. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Hát ő már bizony semmikor...

3 napja még tudott volna.

2011. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy különösebb jelet nem fogsz észlelni, de kb. egy hét múlva érezni fogod, hogy ott van veled.
2011. nov. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semmikor. Fogadd részvétemet.
2014. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!