Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent ha valaki eltört...

Mit jelent ha valaki eltört egy tükröt az ágyamon? Egyáltalán neki mit jelent ha eltörte?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy nehéz volt kiszedni és összeporszívózni és félhetek este nem e maradt benne még:D
2011. okt. 30. 22:57
 1/9 anonim válasza:
meg akart ölni
2011. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D valószínű:D
2011. okt. 30. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Állítólag 7 évig nem megy férjhez vagy fordítva, de ez csak babona és azt jelenti amúgy hogy ügyetlen volt :)
2011. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és nekem, akinek az ágyában eltört? mert ezt megtaláltam, (még belefér a gyerkőcnek ha nem megy) de rám is vonatkozik? Mert már lassan rosszul állok ezzel:S:D
2011. okt. 30. 23:14
 5/9 PearJuice ***** válasza:
azon kívül semmit.
2011. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent neked se meg neki se.
2011. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez mágia, boszorkanysag témaköre, én a Muciboszit ismerem, aki ismeri ezt a szimbolumnyelvet. Az ezo.tv honlapon ingyen joslas kereteben irasban megkerdezheted tole.
2011. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PearJuice ***** válasza:

"Ez mágia, boszorkanysag témaköre, én a Muciboszit ismerem, aki ismeri ezt a szimbolumnyelvet. Az ezo.tv honlapon ingyen joslas kereteben irasban megkerdezheted tole."


ja, meg ha már ott vagy, kérj egy adag pénzenergiát is. omg...

2011. okt. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D Van ott ingyen jóslás? Akkor már az astro tv-n kérem a pénzenergiát, ott tolják:D Csak elgondolkodtatott hogy mi van ha az én ágyamon tört össze. De hát remélem semmi. Bár volt egy ismerősöm nővérééknek az ágyuk felett egy polc, rajta az esküvői képükkel. Egyszer leesett a polc és az volt a szerencséjük hogy nem összebújva, szorosan aludtak, így egyikőjük se sérült meg. A kép az össze tőrt. Rá pár hónapra elváltak:S Azért ez is elgondolkodtató:S
2011. nov. 2. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!