Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leepiláltam a lábam és a...

Leepiláltam a lábam és a combom de egyáltalán nem sima, hanem eltörte a szőröket. Azért mert túl hosszú volt? Ha rövidem akkor kiszedi rendesen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
OFF. én is kíváncsi vagyok rá, mert én így jártam. de nekem nem is volt hosszú
2011. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
az epilalo gep rendesen le kell szedje, ha nem megy fordulj kozmetikushoz:D
2011. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen! Szerintem ez azért van, (legalábbis nálam) mert nagyon vékonykák a szőrszálaim. Hamarabb szakad, minthogy tövestül kijöjjön!
2011. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. nekem meg nagyon erősek:(
2011. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is erősek de elég hosszúak voltak.
2011. júl. 15. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Na látjátok, ezért nem epilálok. Én is megvettem a gépet, aztán a felét ki sem szedte, a felét meg letörte. Csináltam másfél óráig kébá. Na, mondom köszi, inkább borotvával megoldom, vagy gyantával.
2011. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de olyan sokaknak használ. nem értem én ezt. gyantával sem tudom tökéletesen megcsinálni
2011. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt en sem ertem, mert en viszont nagyon-nagyon regen epilatort hasznalok es nem tapasztaltam ilyet. Pedig regen nem valami nagy szam gepem volt, most meg egy szuper van, de mindketto huzza rendesen. Pedig most mar elegge el vannak vekonyodva. De igy is jo.
2011. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam is így van... leepilálom a lábamat, és még mindig nem érzem simának. Lehet a nagyon-nagyon pici szálakat nem húzza ki, vagy eltépi őket. :S Elvileg az is közre játszik, hogy 3 rétegben nő a szőr, így amit leepilálsz, azután már nő a következő "adag"...


15/L

2011. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!