Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel az álmodtam,hogy férjhez mentem,vagyis csak az esküvő elejére emlékszem,késésben voltam,ruhám sem volt normális,sietnem kellett,miközben már a násznép ott volt.Azt nem tudom,hogy ki volt a vőlegény.

Utána pedig azt álmodtam,hogy terhes vagyok,és leírhatatlanul jó érzés volt,elmondani sem lehet hogy milyen jó volt terhesnek lenni,de egyben rossz is volt,mert nem tudtam,hogy ki az apa.Aztán megszültem a kisbabám,de úgy,hogy láttam magam kivülről ahogy szülök.


Mit jelenthetnek ezek az álmok?

18/L


2011. nov. 1. 09:16
 1/1 anonim válasza:

lelki állapotól nagyon sokban függ!

én már 4 napja azt álmodom hogy a barátnőm szakíani akart és mástól kért tanácsot hogy hogyan csinálja hogy ne bántson meg. mert ez sajna megtörtén tényleg kérdezte de azóta kibékültünk de mindig bennem van ez az állom annyira fáj két év után hogy ezt akarta tenni hogy lelkibeteg lettem tőle és mindig ezt álmodom fél kettőkor már ébren vagyok .

2011. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!