Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett az az óriási...

Mi lehetett az az óriási robbanás?

Figyelt kérdés
Tegnap este 11 korul valami óriásit robbant, nagyon megijedtunk! Sk-ban élunk és ezt a roobbanást nagyon sok városban és faluban hallották, de azóta sem jott senki rá hogy mi is volt az valójában a hírekben sem mondták meg semmi, szerintetek? valaki észlelt már hasonlót?
2011. nov. 6. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ennyi infobol szinte lehetetlen kideriteni hacsak valaki ott el es tudja. lehetett hangrobbanas is (repulogep) vagy valami mas robbant fe amit nem biztos hogy cimlapon emlitenek. nem tudom.
2011. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megint tűzgömb lesz?
2011. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát ezt komolyan senki sem tudja, egy biztos nagyon ijeszto volt, mintha egy épulet robbant volna, na de arról tudna vki és ezt nagyon sok Km-en belul lehetett hallani!
2011. nov. 6. 12:29
 4/15 A kérdező kommentje:
Mi az a tuzgomb?
2011. nov. 6. 12:29
 5/15 anonim válasza:
Ez elég különös..
2011. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szlovákiában merre felé laksz? mert én tegnap kint voltam rokonoknál most nem rég jöttem haza. Mintha én is hallottam valami ilyesmit de nem foglalkozott vele senki, így én sem. Csak kíváncsiságból kérdezem.
2011. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha megmondod merre felé volt akkor beszélek a rokonommal hátha tud azóta valamit, mert elég pletykás környéken lakik, ahol a hírek gyorsabban terjednek mint a médiában. Csak ezért kérdeztem.
2011. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet egy vadászgép volt, mikor átlépik a hanghatárt, akkor hangrobbanás keletkezik.
2011. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy kisebb légiösszecsapásra került sor tegnap este az Ellenállás és a Reptoidok között. Ne félj, már vége.
2011. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Galánta kornyékén lakok :)
2011. nov. 6. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!