Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló cipőben valaki? 30....

Hasonló cipőben valaki? 30. hétben járok, és magamhoz képest óriási a pocakom, alig tudok létezni tőle, a baba is nagy, lehet hogy előbb jön?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 18:58
 1/8 A kérdező kommentje:

létezni

Elírás.

Túl gyorsan gépeltem.

2011. nov. 5. 19:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem hatalmas volt, hamarabb jött, 37. hét elején, 4250gr és 52cm-el, kislány, elszámolás nélkül, 35cm fejkörfogat.

Végig azt hitték, hogy ikreket várok.

Menni is alig tudtam a 34. héttől, a méhszájam a 25. héttől nyitva volt a külső, 2100.

2011. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. a 34. héten kórházban voltam, visszatartották infúzióval.
2011. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőmnek hihetetlen nagy hasa volt, én ilyen nagyot még nem láttam. Őt már a 5. hónapban meg akarták szüleszteni a külső szemlélők, azt hitték már a végén jár. A 9. hónapban már csak egy nagy has volt szegény, alig tudott moccanni.

Neki a kisfia nem lett óriás - 3400 gramm és a 10 nappal jött hamarabb, úgyhogy nem sokkal előbb.

2011. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hatalmas hasam volt, a fiam 4790gmal született 39+6 napra. Már nagyon "terhes" volt a vége. Most várom a második babát, 13 hetes vagyok, de a hasam kb. egy 5 hónapos terhesnek felel meg, és átlagos alkat vagyok. 168 cm és 60kg. Nem tudom mekkorára növünk, de szerintem ez genetika.
2011. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

engem is állandóan szülni akarnak küldeni már egy hónapja.

hatalmas hasam van, érdekes, hogy 3 éve a fiammal ekkorával mentem szülni.

Most lépek a 30. hétbe, 28+5 naposan voltam UH-n, akkor volt a lányom másfél kiló, szóval annyira nem nagy, de akkor mitől vagyok mégis ekkora? :D

2011. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én most nem híztam annyit mint a lányommal, de a babám sokkal nagyobb.Ezért olyan nagy a hasam.

Második terhesség lévén az elejétől fogva nagyobb a hasam, de mostmár tényleg ott tartok, hogy alig mozgok....

Egy nagy hordó vagyok.

Több mérés igazolta hogy a baba nagy lesz, valamiért én kibékülnék ha egy vagy két héttel hamarabb kibújna... Ahogy itt a válaszokat olvasom erre meg is van az esélyem...


Köszönöm az eddigi válaszokat, és várom a továbbiakat is!

2011. nov. 5. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! 2. babám várom és igaz még csak 27. hétben járok, de jókora pocakom van.Sajnos már "mellékhatásai" is vannak.Nem egyszer alig kapok levegőt, szédelgek, fáradékonyabb vagyok.Csak azt nem tudom mi lesz így velem kb 10 hét múlva :(( és ugye még akkor is lesz hátra 3 hét.
2011. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!