Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit kell fizessek, ha 1...

Mennyit kell fizessek, ha 1 éve lejárt a személy igazolványom és újat csináltatnék?

Figyelt kérdés
(mielőtt valaki abba kötne bele, van útlevelem, jogsim,stb. mindenhol igazolni tudtam magam és elfogaták, akár még bankban is. de munkahelyem lesz és oda feltétlen kell! Köszönöm válaszaitok!)
2011. szept. 3. 18:06
 1/4 anonim válasza:
1500
2011. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez mennyire biztos? esetleg más valaki még? (mivel én úgy tudom, hogy ilyenkor van bírság is )
2011. szept. 3. 18:55
 3/4 anonim válasza:
Bírság nem szokott lenni,csak annyi hogyha lejár a személyid és mással se tudod igazolni magad (josi,útlevél) akkor kéne fizetni +1500at ideiglenes személyiért is.De a te esetedben tuti 1500at fognak kérni mivel nem vagy köteles megújítani a személyid ha mással is tudod igazolni magad (jogsi,útlevél).
2011. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 3. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!