Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történnek ezek a dolgok?...

Miért történnek ezek a dolgok? Mi az üzenete felém?

Figyelt kérdés

Miért lehet az, hogy a pároméknál felkapcsoltam /akartam/ a fürdőben a lámpát, pufff kiégett. Aztán 1 héttel később nálunk is ugyan ez következett be és nálunk is a fürdőben. Jelenthet ez valamit? Mi lehet az üzenete? Aki szórakozni akar és kinevet ezért, ne is írjon. Aki pedig ért valamit az ezotériához vagy természetgyógyászathoz, legyen szíves írjon választ erre.

Előre is köszönöm!

21/L


2011. nov. 8. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy már elég öreg volt a villanykörte, vagy az áramingadozás végzett vele. Ennek egy üzenete van: cseréld ki a kiégett izzót. Ezeknek a dolgoknak semmi közük a babonás marhaságokhoz.
2011. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
van valami izé benned nem is tudom minek hivják de nyugi mert van másokkal is ilyen. van aki bármikor hozzáér a kapcsolohoz mindig kiég. és igy másnak kell felnakcsolni a a vollanyt szoval neki nagyon szivás.
2011. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) kicseréltem, remélem a többi nem fog kiégni ;)
2011. nov. 8. 18:40
 4/5 anonim válasza:
akkor jo :) vagy kesztyüt használj...
2011. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csacsi2 válasza:
Cseréld le a fürdőben a villanybúra szigetelő gumiját. A fürdő elég párás környezet, ha beázik könnyen kiéghet az izzó. (nem kell felrobbanjon, elég a hőmérséklet különbség)
2011. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!