Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet arra a válasz, ha...

Mi lehet arra a válasz, ha egy közeli rokon, vagy egy barát halála után kopogás hallatszik az ablakon, ajtón és más fura dolgok történnek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 17:29
 1/5 escrogar ***** válasza:
az, hogy kopogásnak hiszel bizonyos hangokat
2011. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noja82 válasza:
100%

Szia! Én igazából nem értek ehhez, de azt gondolom, hogy ha biztos vagy benne, hogy az illető elvesztése után hallod csak a hangokat, akkor figyeld. Próbáld átgondolni, hogy a halott személlyel milyen volt a viszonyod, van-e félbemaradt ügyed. Ha léteznek szellemek, akkor lehet, hogy jelezni szeretne neked valamit. Nem tudhatjuk mi van a halál után, ezért nem zárkózhatunk el semmitől. Nem minden szellem gonosz, tehát én azt javaslom, hogy semmiképpen ne félj a hangoktól. Ha csak szeretnél megszabadulni tőle, és nem foglalkozni az egésszel, akkor amikor hallod a hangokat, akkor szólítsd a nevén, és kérd meg, hogy távozzon.

Lehet, hogy most mindenki hülyének néz, de senki nem tudhatja! :)

2011. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Azt hogy meg kel terned ay elo ISTENHEZ es tagadjal meg mindenfele babonas praktikat
2011. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fraser ***** válasza:
0%

Jaja szerintem is hallgasd a hangokat mer halál után ugye köztudott hogy primitiv bunkó leszel úgyhogy elfelejtesz beszélni meg irni is (hiába tudsz kopogni mert olyan hulye leszel hogy nem fogod majd föl,hogyha kopogni tudsz akkor normális komunikációra is képes vagy...)Ezért van az hogy a szellemek mindig kopognak meg rejtjelekben beszélnek nekunk!.....na ne már.......ne ijedj meg inkább gondolkodj egy kicsit......

Na nem akarlak megsérteni csak egy logikus érvet mondtam arra hogy miért hulyeség ez az egész elmélet, hogy a halottak teljesen primitiv módon próbálnak jelezni....

Amúgy szerintem akkor is hallanál kopogást ha nem halt volna meg senkid, csak akkor nem vennéd észre mert akkor nem figyelnéd...millió oka lehet annak ha kopogást hallasz! èn nem a szellemtöl félnék hanem mondjuk attól ha a kopogás azért van mert egy gázcsap megrepedt a falban vagy a víz folyik valahol.

2011. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lélek, miután elhagyta a testet, pár órát, esetleg napot még a földi síkon tartózkodik. Tudni akarja, h a szeretteivel, családtagjaival mizujs van.

(Sri Chinmoy: Halál és újjászületés)

2011. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!