Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van aki használja és működik...

Van aki használja és működik neki a vonzás törvénye, a titok?

Figyelt kérdés
tegnap néztem meg a filmet és elgondolkodtatott. van aki gyakorolja és működik is neki?
2011. nov. 8. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye létezik meg nem is. A gondolataid által keltett elektromos, mágneses mező mai technológiával csak pár méter távolságig mérhető. Egy kicsi atombomba felrobbantása mérhető a föld túloldalán is.

A gondolataidnak nincs elég ereje ahhoz, hogy valóra is váljanak.

2011. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
senkinek nem működik, ha működne nem lenne ennyi eladósodott ember. ezen kéne elgondolkodni. csak gondolnom és hinnem kell benne? hmmm akkor miért van éhezés a földön???ők nem akarják eléggé a kaját? és én miért nem malibun lakom? pedig nagyon akartam és hittem benne.ugyan már....
2011. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tekike99 válasza:
egyik nap sétáltam és beleléptem egy kutyasz.ba. Nem jött ki a cipőm talpából, hiába húzgáltam a járdán. Arra gondoltam, hogy most szükségem van egy botra. Lenéztem és ott volt. Hát ennyire működik max :D
2011. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zeronibble ***** válasza:
Választás törvénye kéne legyen a neve. Azért kelendő még a "vonzás" marketingnéven is, mert a legtöbben nem vesznek tudomást arról (se), hogy a legtöbb választásukkal kb kirekesztik a többi lehetőséget a tudatukból. De nem gyengén ám, egyszerűen tudomást se szereznek az őket nem érdeklő lehetőségekről. Ez így ijesztően hangzik, de képzeljétek csak el, mennyire ijesztő lenne, ha mindenféle választási lehetőség egyszerre lenne a figyelmed fókuszában folyamatosan! Így aztán marad az, hogy amíg a "Mit kajáljak?" foglalkoztat, addig nem is olyan sürgős céltalan és értelmetlen életed mindünkhöz méltóvá formálásán merengened...
2011. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Igen, működik a vonzás törvénye, ami nagyon veszélyes is tud lenni. Hozzá kell azt is tenni, hogy nem elég valamire gondolni, és hinni benne, hanem tenni is kell érte. Számomra az a logikus, hogy nagyon sokat gondol valaki valamire, amit nagyon szeretne, és egyszercsak késztetést érez aziránt, hogy tegyen is érte valamit, így nem fog ülni a fenekén, hanem addig nem nyugszik, amég meg nem valósítja, amit szeretne. Ez veszélyes is tud lenni, de nagyon. Nálam is sajnos ez van, és nagyon rába..tam, és nem tudom, hogy most mit csináljak.

Az a helyzet, hogy van két vallás, amely engem nagyon érdekel, és sokat gondolkodtam róla, a sok rágondolás oda vezetett, hogy nagyon erős késztetést éreztem, hogy e vallásokról olvassak, elolvassam a szent könyveiket, stb. és itt van a vonzás törvényének a veszélye, ha rosszul használják. Én nagyon rába..tam, mert mindkét vallás fantasztikus számomra, de az ember kettő vallást egyszerre nem vehet fel, és nem lehet két vallásod egyszerre, és én most őrlődöm, és vagy történik valami csoda, amelynek eredményeként Isten felvilágosít engem arról, hogy most mit csináljak, vagy eltelik pár hónap,és megőrülök.

Üdv: 29/L

2011. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!