Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van annak valami misztikus...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Van annak valami misztikus oka vagy célja, hogy az árvíz "mindig" az Orbán-kormányt sújtja?

Figyelt kérdés

Mi lehet a haszna ennek a pechnek? Pl. nő-e így a társadalmi összefogás?

"Materialisták kíméljenek jeligére..."


2010. máj. 20. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak az Orbán-kormány idején voltak árvizek,legfeljebb nem mindig ilyen súlyosak.

Haszna pedig nem lesz semmi,a társadalmi összefogás nem fog nőni. A magyarokra ez nem jellemző.

Nem misztikus okai vannak,hanem a klíma változás. Máshol is vannak árvizek,szunamik, és egyiknek sincs misztikus oka.

De ha szeretnéd ezt hinni,akkor hidd.

2010. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk konkrétan az 1838-as nagy dunai árvíz, vagy az 1879-es Tisza-áradás nem igazán érintette az Orbán-kormányt.
2010. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Magyarországon nincs társadalmi összefogás
2010. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
talán nem kéne ártérbe költözni...
2010. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes gondolat az aszály meg mindig az mszp-s kormányokat súlytja? 2003, 2007 nagyon aszályos volt és 2008, 2009 se bővelkedett a csapadékban.

Ebben nem igazán lehet belemagyarázni a politikát, meg az ezoteriát, bár nem lehetetlen. De ez hülyeség.

2010. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Még nem volt kormányváltás. :)
2010. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Hogy egyesek milyen összefüggéseket találnak huhúúú lol

Igen szerintem az a baj, h Orbán Viktornak narancssárga az aurája, és ez vonzza az árvizet, ami aztán befolyásolja a karmát meg az aszcendenst, és nem elhanyagolható a bolygók állása sem, valamint az, hogy ha Orbán V. születési dátumát összeadjuk, aztán az árvizek időtartamával elosztjuk, és beszorozzuk a

2010. máj. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

az árvizekkor látható csillagok összegének 1, 4354 százalékával, annak az eredménye is utal egyértelmű sorsszerű dolgokra. Jah, és persze ha most az MSZP-re szavaztunk volna mind, akkor most sütne a nap persze!.....ez a kategória....agyrém.....tudom, minek nézem, és válaszolok ha nem hiszek benne blablabla, szavazzatok le nyugodtan.....de azért arra számítsatok, h aki leszavaz, azt elátkozom, és készítek vudubabákat, amiket jól megszurkálok majd, félelmetes, nem ?

xD

2010. máj. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Valóban nem véletlenül kértem, hogy

"Materialisták kíméljenek jeligére..."


Ebben a körben nyílt titok, hogy "nincsenek véletlenek", és én éppen ezt a határt feszegetem, mármint hogy a józan ész és az ezotéria határa hol is lehet....

Akit ez nem érdekel, az ne olvassa, ne kommentálja.

Köszi.

2010. máj. 21. 08:53
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
19:35-nek igaza van.
2010. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!