Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hipnotizálással kapcsolatban...

Hipnotizálással kapcsolatban segíteni? (bőv. Lent, nyugi nem sok)

Figyelt kérdés
Valamilyen hanganyag, ami hipnotizál, jobb útra terel ilyesmi kéne. Esetleg videót tudtok, olyat ami konkrétan elhipnotizál, mondjuk ellazít és valamit tesz velem, ami a hasznomra lehet
2011. nov. 9. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:

GYIK-en ezt olvastam:


"Szintem az önhipnózissal bármit bemesélhetsz magadnak, hogy te leszel holnap a miniszter,nem biztos, hogy nem kudarc lenne ha nem megfelelő a kitűzött cél. "


Most valszeg azt írjátok, hogy ez egyáltalán nem így van, de engem ez nagyon érdekel, ha erre tényleg képes az önhipnózis.

2011. nov. 9. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valamiben nagyon hinni akarsz,és megtesz mindent az érdekében,hogy elérd,akkor sokkal nagyobb a reményed a sikerre,mintha nem hiszel benne. Ehhez nem kell semmi hipnózis,csak szilárd akarat.
2011. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hacsak ellazulni akarsz, akkor nem hipnotizáció kell, hanem relaxáció. Relaxációs zené meg elég sokat lehet találni.
2011. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom, hogy ellazítson, hanem mondjuk hipnotizálni magam azzal, hogy holnap elfogom olvasni mondjuk a Harry Potter-t
2011. nov. 10. 06:52
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem önhipnózissal érsz el valamit, hanem szuggesztióval


Önhipnózis nem létezik. Mennyi idős vagy tulajdonképpen hogy ilyen butaság jár a fejedben?

2012. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!