Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor lehet kívánni valamit...

Mikor lehet kívánni valamit úgy hogy az teljesül is?

Figyelt kérdés
a múltkor is kívántam,de valamit kihagytam.jó lenne ha teljesülne.
2011. nov. 13. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Kedden 21:37-kor kell kívánni és bejön. Remélem, segítettem.
2011. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:D

Így karácsony közeledtével, csak arra kell figyelni, hogy a "kiszemelt célszemély" tudomására jusson. Az esetek 80-90 %-ában teljesülni szokott. :))

2011. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első:naon szépen köcce.biztos hogy bejön?

második:muszáj a tudomására jutni?és ha nem lehet?amúgy miért ezt írtad h ,,a kiszemelet célszemély tudomására?"

2011. nov. 13. 19:51
 4/9 Tom Benko ***** válasza:
Ha már biztos vagy közel biztos a megvalósulása.
2011. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha csak így múködne nem lenne szenvedés a világon és mindenki lusta dög lenne
2011. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hétfűn 11órakkó
2011. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A második válaszoló szerintem azt akarta írni, hogy többször is mond el a barátaidnak, rokonaidnak, ismerőseidnek hogy mit szeretnél kapni karácsonyra, így biztosan megkapsz mindent.
2011. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez attól függ, hiszel e benne meg szerencséd van e... én pl. szoktam kívánni, ha ugyanannyit mutat az óra, mikor ránézek, de nem mindig jön be...de pl. nyáron láttam egy hatalmas hullócsillagot, amilyen még soha életemben... na amit akkor kívántam, az bejött :) vagy pl. minden karácsonykor kiállítanak egy fényes fát a debreceni főtéren (nem karácsonyfát, hanem egy kis ledekből álló rendes fa alakú fát), na az az én kívánság fám...amikor kiállítják és először látom, kívánok egyet és be szokott jönni... de ez tényleg szerencse kérdése, legtöbbször olyat kívánok, aminek van esélye arra, h valóra váljon...
2011. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

"Kiszemelt célszemély" = mama, papa, házastárs = akitől tudod, hogy úgyis kapni fogsz valamit.

2011. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!