Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megismertem egy férfit, aki...

Megismertem egy férfit, aki mély benyomást tett a lelkemre. Van itt valaki, aki ért esetleg a jósláshoz? Miért bukkant fel ő az életemben? Ő a nagy ő?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Igen én értek.

Sajnos nem, sőt.

Őt egy rosszakaród küldte, valószínűleg átok, jobb ha minél előbb megszabadulsz tőle.

42/Médium

2011. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces.
2011. nov. 14. 18:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Senki más?
2011. nov. 14. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
igen én is értek a josláshoz és jobb ha minnél elÖbb megszabadulsz tÖle mert így tonkre teheti az életedet
2011. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. nov. 14. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

Engem a nagymamám tanitott jósolni éveken át, őt az anyukája. Úgymond végigfut a jövöbe látás áldása a családunkon, így én is -a többi emberhez képest- tisztán látom a saját és mások jövöjét. Konyhanyelven jós vagyok :)

Valószínüleg egy előző életedben találkoztatok már, azért érintette meg a lelkedet, mert az ilyen találkozások energiafelszabaduláshoz vezet az emberi szellemben. Viszont normális esetben ez nem vált ki szerelmet, csak akkor ha valóban olyan kapcsolat van a lelketek között, ami örökre szól. Tehát Ő a nagy Ő :)

Ui: Ha ezt mind elhiszed amit írtam, akkor javaslom hogy fordulj pszichológushoz.

2011. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bleed ***** válasza:
én meg nézhetem neked de azt nem fogom neked megmondani hogy ő e a nagy ő... azéart anynira profi nem vagyok.. amúgy általában azért bukkanak fel személyek az ember életébe az iylenek mmint az egyik oka hogy valami dolgod van vele tapsztalat szerzés tanulhatok egymától valamit spirituális szinten stb..
2011. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kis ő-vel írtad a Nagy Ő-t. Tehát reménytelen.

A nyelvtannáci voltam.

2011. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!