Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mindjárt 2012, mit csináljak?

Mindjárt 2012, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már nemsokára 2012 lesz: néha nagyon örülök neki, de a legtöbbször nagyon nem.

A világvégebaromságban nem hiszek, de az tuti, hogy 2012-ben hatalmas változások lesznek. Már most érzem, és nagyon rosszul érzem magam tőle. Semmi nem sikerül.

Nyitottam az Interneten egy blogot, szóltam a barátaimnak, hogy van egy blogom, olvassák, de ők azt mondták, nem érdekli őket a blogom. Már 9 bejegyzést tettem, de senki nem ír kommentet a blogomba, de ha csak ez lenne a legnagyobb bajom, annak nagyon tudnék örülni.

Nem találom a páromat, és nemsokára 30 éves leszek.

Feladtam hirdetést egy társkeresőre, de nem ír senki.

Van egy vallás, ami nagyon tetszik, de nem merem addig felvenni, amég nem találom meg a páromat, mert nagyon szigorúak az erkölcsi előírásai, és ha nincsen párom, aki segít nekem, akkor megőrülök.

Hiába írom a blogomat, hiába írtam bele a telefonszőámomat, meg egyéb adataimat, csak egy lány keresett meg eddig, de ő nem tud a problémáimmal mit kezdeni.

Nagyon félek 2012-től, de nem a világvégétől, hanem attól, hogy 2012-ben felébredek egy reggel, és úgy fogom érezni, hogy nem bírom tovább ezt az őrlődést, és kiugrok a tizedikről.

A barátaim azt mondják rám, hogy nem normális ez a csaj, és döntse már el, hogy mit akar csinálni.

Tegnap úgy aludtam el, hogy bőgtem. Ha valaki megkérdezte volna, hogy mi bajom van,a kkor olyasmit válaszoltam volna, hogy csak nézett volna mint borjú az új kapura. Mert azt válaszoltam volna neki, hogy hiányzik a Béla, pedig én nem ismerek Béla nevű embert, mégis lelki szemeim előtt láttam egy mosolygós emberkét, aki kimondhatatlan szeretetet érez mind a hétmilliárd ember, és az egész glóbusz iránt, és ezt az embert úgyérzem, hogy Bélának hívják. Ha tudnám, hogy hol találhatnám meg ezt a Bélát, annak én nagyon örülnék. Valami azt súgja, hogy megtalálom ezt a Bélát,és feleségül megyek Bélához,és végre felvehetem azt a csodálatos vallást, és majd nagyon sok embernek segítek, meg elmegyek Bélával Afrikába, stb. De hol van ez a Béla? Istenem, segíts!!

Sokszor én is úgy érzem, hogy kimondhatatlan szeretetet érzek mind a hétmilliárd ember,és az egész glóbusz iránt.

Ha megtalálnám ezt a Bélát,megoldódna minden problémám, és még erősebb szeretetet éreznék az emberiség, és a bolygó iránt,és minden vágyam, hogy öleljem, pusziljam az embereket, és sugározzam a szeretetet a rettegő embereknek,akik félnek 2012-től, de ha nincs Béla, akkor én ezt nem tudom megtenni.

Isten megmutatta nekem, hogy él valahol egy Béla nevű emberke, akit Isten számomra rendelt házastársnak, de én nem találom ezt a Bélát sehol, és nagyon kétségbe vagyok esve. 2011. 11. 11. óta kibírhatatlanul rosszul érzem magam.

Ha valaki tudna valami ötlettel, tanáccsal segíteni, akkor nem is tudom, örömömbenmit csinálnék.

Üdv: 29/L


2011. nov. 14. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szilvás buktát mert azt szeretem...
2011. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
2012ben reptoid invázió lesz. Semmi esélyünk sincs ellenük, ne idegeskedj gondjaid miatt jövőre már tárgytalan lesz valamennyi
2011. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak most olvastam végig a szöveget és hát ahogy leírtad elég "nyomorúságosnak" tűnik az állapotod sajnos az ilyesmihez nem értek de annyit tudok írni hogy !KITARTÁS! :)
2011. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha lenne is valami, mit tudsz ellene tenni?
2011. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaja! Tényleg nagyon nagy változás lesz! Új évkor megfogadom, hogy soha többé nem iszom el a fizetésemet! öcsém! De addig anyám nyugdíját is kocsmáros zsebeli be!
2011. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szenvedtem pár hónapja és már a világvégét, mindent vártam, csak ne kelljen élnem tovább.

Én folyamatosan azt mondogattam, hogy: Haza akarok menni!

De, hogy mit értettem haza alatt, azt nem tudom, hisz itthon lakom, ott, ahol születtem, szóval nem is távol. De mindig ezt mondogattam, főleg, mikor sírógörcsöt kaptam már, annyira rossz volt.

Ez a 11-ikés dolog hülyeség, csak bemagyarázod magadnak, mert sok helyen olvastad, hogy jajj de rossz nap ez a mai. A dolgok dátumtól függetlenül lehetnek jobbak vagy rosszabbak, ezt csak belevezetted, hogy akkor te most emiatt vagy rosszabbul a szokásosnál is.

Szerintem hirdesd, reklámozd a blogodat, linkeld be több helyre, hátha lesz, aki megért és a társkeresést se add fel! Ne egyre regisztrálj, többre, és nem add fel 2 nap után! Meg te miért nem írsz senkinek? Ne csak azt várd, hogy neked írjanak! Írj te először!

És még egy tanács, külső alapján SOHA ne ítélj! Ha meglátsz valakit, és azt mondod magadban, hogy fúj, én hazamegyek, meg el akarnál menekülni, beszélgess vele, sok minden változhat!


"It's kind of funny, how life can change..."

2011. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát kemény...

Végig olvastam, és ez a kép jelent meg előttem:

Egy kétségbe esett lélek, mely segítségért kiált!


Megpróbálom sorba leírni a véleményem.


Evolúciónkból adódóan társas lények vagyunk, igényeljük a fizikai kontaktust.

Ha valóban a barátaid, akiket annak tartasz, az a minimum, hogy segítenek neked.

Legalább is az én baráti körömben ez így működik.


A leírásban erősen hangsúlyozod, hogy ketyeg az időd és nincs melletted senki.

Jelen helyzetben nem tanácsolom, hogy egyből egy "partnert" keres magadnak!

Elkeseredésedben biztos vagyok benne, hogy nem a megfelelőt választanád!

De ha még is, akkor biztos, hogy megfojtanád az eddig felhalmozódott szeretetéhségeddel.



Szerintem először kell valaki, aki segít belevinni a társasági élet sűrűjébe.

Aki kiszakít az eddigi monoton szürke életedből, és vele kicsit kitombolhatod magad.

Ez mindenképp egy barát legyen! (Nem feltétlen régi barát)


A blogodra szerintem sokan kíváncsiak lennének,(küld el privátba) hiszen ezáltal kicsit könnyebben megismernek és azonosulni tudnak a személyiségeddel.

Én is arra tudok gondolni, hogy nem reklámoztad magadat eléggé. (és itt nem a célzott reklámozásra gondolok)


Az e fajta gátlások nagyon könnyen ki tud alakulni, ettől az illető begubózódik és nem mer ismerkedni más emberekkel.

Ezáltal olykor nem is veszi a jeleket ha közelednek felé.


E fajta gátlásnak sok alapja lehet:

Van aki a test tömegéből következtet arra, hogy neki nem lesz kapcsolata.

A legtöbben nincsenek megelégedve magukkal mikor tükörbe néznek.

De lehet hogy alkatilag minden rendben de az eddigi életvitele miatt eleve elzárkózik a kapcsolatoktól, fél az új kapcsolatokat kialakítani.

Van aki egy rossz élmény miatt válik ilyenné.


Nem mindenki képes magától leküzdeni ezeket az akadályokat.

Ezért kell egy támasz, aki külső szemszögből képes racionális döntést hozni.


Bocs ha kicsit papolósra sikeredett a dolog, lehetne még erről mit írni...

...A lényeg, hogy fontos a pozitív gondolkodásmód és az elhatározás, hogy meg akarod változtatni az életedet!

2011. nov. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia, Béla vagyok!


Hívj fel! Tel. 06 30 41 96 002

2011. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Athena Angyal ***** válasza:
Ásd el magad. Mert az ég világon semmi nem történik semmi észrevehető
2011. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!