Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiszel e az Angyalokban?...

Hiszel e az Angyalokban? Szoktad e a segitsegüket kerni? Talalkoztal e mar velük? Lattad e öket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek és szoktam a segítségüket kérni, sokat segítenek, nem látom, csak érzékelem őket.
2011. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Én hiszek bennük, szoktam is találkozni vele :) És igen elég sűrűn kérem a segítségét, ha nagyon kanos vagyok megkérem erre-arra, de, legtöbbször meg sem kell kérni, magától is segít. Ő egy igazi angyal!!!
2011. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
ismerek olyat aki látott angyalt. a zártosztályon találkoztam vele. nem vicc!
2011. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En is lattam es nem vagyok zart osztalyon...en hiszek bennük es kivancsi vagyok az itt olvasgatok között mennyi ilyen ember van.Rendszeresen reszei az eletemnek..erzem a jelenletüket es segitsegüket..többször volt hogy lattam öket es meg a 10 eves lanyomat is kiskora ota kiserik,ö is kicsi kora ota beszel roluk anelkül hogy en mondtam volna valamit is...
2011. nov. 15. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Angyalok nem léteznek, ezek csak szimbólumok, metaforák. Az emberi történelem során minden vallásban megvoltak az adott kultúrára jellemző földöntúli lények legendái, amiket a keresztények történetesen angyalnak neveznek. De ugyanúgy hívhatjuk szellemeknek, energiáknak, húsos szendvicsnek vagy kiskutya farkának, ettől még nem fognak létezni, akkor sem, ha XY hisz bennük.


Én pl. hiába hiszem azt, hogy tudok repülni, ha egyszer nincs szárnyam, és általában a testem fiziológiája nem teszi lehetővé a saját erőből való repülést.

2011. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:-D jol szorakozom de komolyan...viccesek vagytok a hülyesegeitekkel...jo pofa..:-)

azert köszi a komoly kommentet is..keves ember van sajnos aki nem hisz...azert varom tovabbra is...

2011. nov. 17. 00:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom nezed e meg, de csatlakozom hozzad, Kerdezo. :-) Aldas!
2014. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen kérem a segítségüket.Érzem a jelenlétüket.
2014. márc. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neha meg bepillantok ide, igen...es azota csak megtöbb megerösitest kaptam az egiektöl.. :) örülök hogy vannak mar ideillö hozzaszolasok is!!
2014. júl. 10. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!