Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Duál, klón, asztrológiai...

Duál, klón, asztrológiai iker, ikerláng. Találkoztál már valamelyikkel a mostani életedben? Hogy éled meg a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Az asztrológiai ikreimmel szívesen találkoznék, vagy legalábbis kíváncsi lennék, van-e valami hasonlóság köztünk, de még nem sikerült felkutatnom őket.

A duállal (ikerlánggal) nagyon ritka, hogy találkozzon valaki az élete során, legtöbbször inkább a lélektársainkkal van kapcsolatunk (akikkel egy hullámhosszon vagyunk, vagy valamiben közös a sorsunk). Nagyon kivételes esetben találkozhatunk csak a duálunkkal és akkor sem biztos, hogy jó lesz nekünk együtt, meg az sem, hogy pont párkapcsolati téren találkozunk. Szerintem én még nem találkoztam vele, nem is tartom valószínűnek, hogy fogok.

Klónozni meg tudtommal nem klónoztak. :)

2011. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De azt ugye tudod, hogy a duál és az iketrláng nem ugyanaz?


A klón pedig olyasmi, mint az asztrológiai iker, de mégsem. :) Nem egyforma az asztrológiai képletetek, de mégis egyformák vagytok.

2011. szept. 1. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan veszem észre a klónomat, és biztos, hogy van mindenkinek klónja?
2011. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek van ezek közül mindegyik; sőt van, amiből lehet több is. De nem biztos, hogy bármelyikkel is egyszerre születsz le, egy helyen. Ez függ fejlettségi szinttől is, meg attól is, hogy milyen feladattal kell dolgoznod.


A klónt úgy ismered meg, hogy találkozol valakivel, aki olyan, mint te. Durvább esetben kívülről is, de belülről mindenképp. Szerintem mondjuk idegesítő lehet egy ilyen emberrel egy légtérben lenni. :))

2011. szept. 6. 09:10
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

"De azt ugye tudod, hogy a duál és az ikerláng nem ugyanaz?"


De, ugyanaz. Kicsit kevered a dolgokat. :) A duál és az ikerláng ugyanaz, a lélektárs aki különbözik tőlük. Elnézést a kiigazításért, de sokan nincsenek tisztába a fogalmakkal, főleg azért, mert sok helyen rosszul van leírva.

2011. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Egyébként igen, én is olvastam valahol azt, hogy ikerlángból csak egy van, duálból meg több, ami eleve paradox, mivel maga a duál szó jelentése is kettőre, kettősre utal. A lélektársról pedig sokan hiszik, hogy egyenlő az ikerlánggal (duállal), pedig nagyon nem.

Úgyhogy nem kevés a fogalomzavar.

2011. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, duál is csak egy van és ikerláng is csak egy - de ez a kettő nem ugyanaz.


A duál az, aki olyan, mintha a te "röntgen lenyomatod" lenne, vagyis amiben te "fehér" vagy, abban ő "fekete", és amiben te "fekete" vagy, abban ő "fehér". Pontosan azért, mert - mint a jin-jang jel - ketten együtt képviselitek a világ dualitását kicsiben.


Az ikerláng pedig az, akivel a teremtés kezdetén egy egészet alkottál. Vele nem hasonlítsz és nem különbözöl, hanem van köztetek egy csak rátok jellemző, egyedi lenyomat, az a "törésvonal", amely mentén két külön emberré testesültetek meg.


Lélektárs, vagy lelki társ az, amiből lehet több is.

2011. szept. 6. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Igen, eléggé cefetekre szedték már ezeket a fogalmakat, olvastam én is az általad leírtakat valami csajos oldalon. Nem is akarok győzködni senkit, hogy ne a neki szimpatikus nézetet fogadja el, de akkor is az a véleményem, hogy a két megfogalmazás ugyanannak a fogalomnak a két nézőpontját takarja.

Igen, csak a jin-jang kettőssége szintén az egészet jelképezi. A fekete-fehér, sötétség-világosság, jó-rossz kettőssége csak a mi poláris világunkban létezik, mert így tudjuk érzékelni. Árnyék nélkül nem látjuk a fényt, fény nélkül az árnyékot, pedig a kettő egy egészet alkot. Pont azért nem látjuk az egészet, mert a teremtés kezdetén poláris lényekké váltunk: ebből következően kettészakadtunk. Úgyhogy az a lélek, akivel egyek voltunk valaha, ugyanaz, mint akivel a jin-jang két oldalát alkotjuk.

2011. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!