Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » SOS! Meditációban kapcsolatot...

SOS! Meditációban kapcsolatot teremteni vkivel?

Figyelt kérdés
Van valami amit képtelen vagyok megbeszélni vkivel. Nagyon fontos, de a körülmények miatt nem tehetem meg, hogy személyesen elmondjam az illetőnek.. Szerelmi ügy és nagyon komplikált. Ezért kérdezlek titeket, hogy meditációban lehetséges-e elérni vki lelkét, hogyan csináljam és érhetek-e el vele valamit, tehát mennyire jut el az üzenet :) ? Normális válaszokat várok. Nekem ez nagyon fontos, és nem bírom elfojtani tovább. Köszi!
2011. nov. 16. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Semmiképpen sem sülhet ki jó ebből. Egyrészt mert nem lehetséges, másrészt még a végén azt hiszed, hogy lehetséges. El kell döntened, hogy mi a fontos, magán a kérdésen úgymond meditálhatsz de ettől még nem oldódik meg a problémád.
2011. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bleed ***** válasza:
huha hát igen lehet kapcsolatot teremteni az illetővel ha ismered... de az elég nehéz dolog. nem kezdőknek való ,de ha kifejezetten neked van erre tehetséged még akkor se biztos hogy az illető az üzenetet fel fogja fogni pl olyat olvastam már hogy álomsikon behatolt egy személy más álmába és ugy üzent neki de hát most ha még iylet sikerül is neked összehozni nem biztos hogy a személy fel fogja fogni vagy fog vele foglalkozni mert esetleg hülyeségnek véli inkább élőbe próbáld neki elmondani amit szeretél vagy levélbe vagy valahogy ugy egyszerübb nem tudom hogy milyen helyzetben vagy hogy ezt nem lehet élőbe.. de ha ennyire komplikált akkor lehet nem is kellene ragaszkodnod hozzá ennyire mert nem neked szánták őt
2011. nov. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet nem nekem szánták.. Ha nekem szánták akkor úgyis megkapom.
2011. dec. 29. 18:43
 4/4 anonim válasza:
Este lefekvés előtt gondolj arra, hogy amint a kiszemelted fogékony lett az üzenet befogadására, te fel fogsz ébredni. Mikor felébredtél, kezdj el meditálni. Képzelj el egy nagy termet, ahol csak egy asztal van meg egy szék. Te ülj le a székre, és várd amíg a kiszemelted bejön az ajtón. Mikor látod vagy hallod hogy jön, "bújj bele a testébe" úgy értve, hogy az ő szemszögéből nézd a dolgokat. Magyarán mikor bejön a terembe, onnantól kezdve te saját magadat nézed és saját magaddal beszélgetsz. Azért fontos, hogy a másik szemszögéből nézd a dolgokat, mert amúgy az alany nem fogja tudni, hogy ki küldi az üzenetet. Itt elmondod neki amit akarsz, megköszönöd neki, hogy eljött és kész.
2012. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!