Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan érhetném...

Szerintetek hogyan érhetném el azt hogy a barátnőm ne féljen tőlem?

Figyelt kérdés
Igazság szerint ha meglátnék egy, az én kérdésemhez hasonlót biztosan nem tartanám valódinak vagy csak egy sok tévét néző tini túl reagált felfogásának mondanám...De ez nem így van. Kiskorom óta élek együtt a képességemmel, képes vagyok bizonyos dolgokra a négy alapelemből, a természetből merített "erőmmel". Ezt nem tanultam és nem elsajátítottam valakitől. Ezt saját magamtól fejlesztettem ki idáig, ez a családunkban már lépett fel idáig, gyengébb mennyiségben (tudásom szerint). Senkinek nem beszéltem róla, kivéve egyetlen barátnőmet. Amióta elmondtam neki, fél tőlem, bárhogy is próbálom neki elmagyarázni azt, hogy nem fogom bántani. Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek, senkihez nem fordulhatok ezzel a kérdésemmel, ezért teszem ezt névtelenül. (17 éves vagyok és nem vagyok őrült, sőt meg nem is kamu a történetem, csak már egyerűen nincs mihez kezdjek) (lány).
2011. nov. 19. 14:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell félned, csak nem érti, hogy te vagy az új Avatar. Valószínűleg azt gondolja, hogy bolond vagy és nem a képességeid miatt fél tőled. Mutasd meg neki mit tudsz és ha valóban a barátod nem fog félni tőled a továbbiakban.
2011. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
nagyon szükségem van tanácsra ..
2011. nov. 19. 14:29
 3/64 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem hitte el...megmutattam és azóta fél, persze barátok vagyunk..ugyanúgy megbeszélünk mindent, de fél, talán egy kivülálló nem tudná a félelmét megállapítani, de én érzem, hogy belül a legmélyebb pontjában egyenesen retteg... :(
2011. nov. 19. 14:32
 4/64 anonim ***** válasza:
mit tudsz? Mit mutattál neki konkrétan?
2011. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:

Lefagyasztottad a cerkáját vagy mit csináltál vele? :)

Egyébként érdekelne, hogy konkrétan mit értesz tudsz, mit értesz képesség alatt?

2011. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Minden épeszű ember félne attól,aki ilyeneket állít magáról. El kellene felejtened,hogy higgy ezekben a " képességeidben".
2011. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Sokoldalú, részlegesen örökletes képességem van. Ez az "erő", amelynek birtokában vagyok nemzedékeken át változik...a hozzám hasonlóak több dologra képesek... az agy, az elme segítségével befolyásolni tényezőket és dolgokat és itt nem az agykontrollról beszélek.
2011. nov. 19. 14:45
 8/64 A kérdező kommentje:

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.

14:39

Te eltudnál felejteni lélegezni?...Én igy élem az életem.

2011. nov. 19. 14:48
 9/64 anonim ***** válasza:
0%
a hitetlenek ink kussoljanak azt húzzanak a francba ettől a kérdéstől.
2011. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, hacsak nem növesztenék hirtelen egy kopoltyút és ugranék fejest az akváriumomba valószínűleg megfulladnék.
2011. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!