Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A barátnőm lehet teljessen...

A barátnőm lehet teljessen megbolondult?

Figyelt kérdés
Már évek óta foglakozott az ezotériával,a természetfeletti lények létezésével,de ennyire mint mostanában soha.Most már ott tart,hogy a velem,és a másokkal történő beszélgetése is ebben a szellemben történik ami engem nagyon idegesít.Szinte megvan babonázva ezektől a marhaságoktól.Újabban a facebokra is csak ezekről ír,szinte semmi más témája nincs.Ha valami ismerősünk tesz valami rosszat annyi a véleménye,hogy valószinüleg megszállta valami(?)egyszerűen már komunikálni sem lehet vele.Mit tegyek?-vigyem el orvoshoz?
2011. júl. 18. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd, majd kinövi.
2011. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Kutyaharapást szőrével" Vidd el egy olyan előadásra vagy tanfolyamra ami talán neked is bejönne, de másabb mint amikben ő hisz. Úgy tudom vannak ingyenes tanfolyamok is. Talán ők meg tudják téríteni.
2011. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezoterikus tanfolyam...Teli beszélik a fejét hülyeségekkel, amitől nem lesz okosabb, de jó sok pénzébe fog kerülni.Ettől talán kijózanodik.Jó ötlet!
2011. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Killgun ***** válasza:
Nem baj,ha foglalkozik ilyenekkel,de ez már durva.Oké én is hiszek benne,de van más témám is...Beszéld meg vele.
2011. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dobd.
2011. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez már tényleg súlyos.. méghozzá nagyon, mert a lírtakból is látszik, hogy csak esetlen féligazságokból táplálta a tudását, másként nem gyanakodna azonnal megszállásokra meg ilyesmikre.


Egyszer említsd meg neki, hogy téged ezek nem érdekelnek, és miért nem beszélgettek pasikról/ruhákról/akármikről inkább, mert épp most láttál valamit-... aztán vidd el valahová, ami friss élményt hoz az életébe.


Nem fogod tudni megváltoztatni a mostani nagy gondolkodását, de megmutathatod neki hogy van más is, és az új élmények után végre rendes dolgokról is tudtok majd beszélgetni.

2011. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
dili doki a megoldás
2011. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ő nem látja be,hogy beteg.Sőt azokat hülyézi le, aki ezeken a hülyeségeken mosolyognak.Szerinte a szeretet elég minden probléma megoldásához,és a hit.Ugyanakkor semmilyen valláshoz nem tartozik,szóval borzalmasan viselkedik.A baj csak az,hogy alig múlt 41 éves és korai így meghülyülni az ő korában.
2011. júl. 18. 20:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Nemtörtén vele mostanság valami nagyon csúnya hogy ezzel vezeti le a feszt?

Szerintem még nem orvosi eset aki hisz az ezoteriában!

Szerintem ez csak egy menekvési út a rossz dolgok elöl,tudod valaki így dolgoz fel bizonyos dolgokat mostanság.Meg hát sosem gondoltál még bele hogy lehet hogy néha igazat is beszél?Legyél nyitottabb vele kapcsolatban szerintem ,nem kell egyből dokihoz menni vele.

Neked van valami vallásod?

Mert a te szempontodból akkor az összes zsidót,és keresztényt orvoshoz küldeném hogy olyanokban hisznek amiket soha nm is láttak!

2011. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen van vallásom,római katolikus vagyok.De ezzel szemben nem beszélek róla éjjel nappal,a facebook oldalam nem ebből áll.Így tehát aki normális kereteken belül vallásos,azt nem kell orvoshoz küldeni.Akinek az agya viszont szemmel láthatólag kezd megbomlani,akkor tanácsos.
2011. dec. 25. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!