Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megvédeni magamat...

Hogyan tudom megvédeni magamat attól, hogy ne szívja el, egy a közvetlen környezetemben lévő ember az energiámat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 19:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
mágikus energia pajzs 13-as szinten tanulod meg és 15 manát elhasznál
2011. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Aurapajzs. Meditacios technikakkal hozhato letre, vannak ezzel foglalkozo könyvek (kb anniyt jelent, hogy pl. agykontrollal vizualizalsz egy akarmilyen athatolhatatlan burkot magad körül es beprogramozod egy bizonyos esemenyre, hogy akkor körülötted legyen).

Ha allando kapcsolat, nem megszüntethetö (ugy ertem, pl. anya-gyermeke), akkor ez elöbbi szerintem nem jo hosszu tavu megoldas. Akkor ez az elv jobb: "Ne kevesebb teherert, hanem erösebb hatert imadkozzatok!" Vagyis pl. korhazba arasztani magadbol az energiat, szeretetet. Ennek az az alapja, hogyha attol tartassz, hogy elszivja, akkor a felelmeddel es gondolataiddal maris annak adsz energiat, es ezaltal keletkezik egy res az auradon, igy maris "megtamadhato" vagy.

Persze ha arasztod magadbol, akkor is elszivhatja, csak akkor gyorsabban feltöltödik. Föleg akkor, ha allando rokoni kapcsolat, erdemes az energiaszintet magasabbra emelni (sport, meditacio, joga...stb), ami persze idöbe telik es sokat kell tenni erte.

2011. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

Ne olvasd a gyakorit, kerüld az idegesítő, az unalmas és a tőled abszolút eltérő személyiségű embereket.

Agykontroll egy kamu, a meditáció is. Szabályozni tudod vele a vegetatív funkcióidat, ügyelhetsz a gondolataidra és erős placebo hatása is van, mivel alfában végzed.

2011. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
miez goa???
2011. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kollégáról van szó.

A napom azzal kezdődik, hogy még szinte ki sem nyílik a szemem, már meditálok, feltöltöm pozitív gondolatokkal elmémet, megtervezem az aznapi szépet magamnak. A fürdőszoba tükör előtt még megbeszélem magammal jó tulajdonságaimat. Mosolyogva, ragyogva indulok dolgozni.

Nem tudom hogyan történik, de érzem, ahogy belépek munkahelyemre, mintha egy vas köpenyt adnának rám. Erőlködök, hogy megőrizzem a lendületet amit reggel magamhoz gyűjtök, de munka alatt teljesen másra koncentrálok, egyszer csak azon kapom magam, hogy mindjárt sírok -és nem tudom az okát-, majd szinte teljesen elgyengülök fizikailag és szellemileg is, haza felé meg már szinte vonszolom magam. Mikor haza érek már megint jó.

Megfigyeltem már, ha szabadnapos az említett kolléga, minden a legnagyobb rendben van.

2011. nov. 24. 20:01
 6/19 A kérdező kommentje:

19:54!

Ne haragudj, nem tudom mit jelent a kérdésed!

2011. nov. 24. 20:11
 7/19 anonim válasza:

3.vok

semmi csak az 1. válaszoló bezavart

2011. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
az egy munka hely és a munka hely lehangoló
2011. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az agykontroll meg a meditáció nem kamu. Az a kamu, amit pénz és hírnév szerzés céljából csináltak e két elnevezés alatt.

Abban nem hiszek, hogy valaki el tudja szívni az energiádat. Az lehet, hogy valaki rossz hatással van rád, ellenszenves neked és ez nem épp inspiráló módon hat rád, azaz letaglóz.

2011. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61 es sura pajzsal
2011. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!