Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » MI a legfélelmetesebb dolog...

Emberke1000 kérdése:

MI a legfélelmetesebb dolog ami történt veletek?

Figyelt kérdés
MI a legfélelmetesebb dolog ami történt veletek?
2011. nov. 29. 19:47
 1/9 anonim válasza:
100%
Lenyeltem a töltött káposztából pillanatok alatt egy 4 cm-es babérlevelet, és egy másfél óra múlva 2 orvosi vizsgálat után derült ki a 3. orvosnál, hogy mi történhetett és hogy a légcsőben van. Kiszedték, simán. Az addig eltelt időt senkinek nem kívánom.
2011. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden éjjel rémálmodok szinte az elmúlt egy hónapban.. és többször volt már, hogy felriadok belőle és félálomban halucinálok, úgy hogy azzal tisztában vagyok, hogy az ágyban fekszem, pl a párom karjai csonttá soványodnak ahogy fekszik mellettem.. Egy nagy fekete valami mászik felém stb..közben pedig kiderül, hogy csak a párom nyúl fleém a kezével, hogy megnyugtasson.. Ilyenkor iszonyúan félek, de mikor magamhoz térek már tudom, hogy csak képzeltem(álmodtam) de az érzés még jó darabig megmarad.. Ilyenkor a falhoz lapulva leggyakrabban ülve feltámaszkodva térek magamhoz.. A barátom azt meséli, hogy ahogy felriadok egyből így nyöszörögve, félig síró hangon hátrálok a falhoz.. Nekem ezek az esték a legfélelmetesebbek.. ha eszembejut az a rettegés amit olyankor élek meg, még mindig sírhatnékom van..
2011. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Aludtam éjszaka, egyszer csak megébredtem hirtelen és láttam, hogy az ágytámlámon lévő díszpárna mozog (mintha húzná el lassan valaki). Pár másodperc múlva abbamaradt de alig tudtam visszaaludni, hihetetlen volt.

Tudni kell h ez a párna egy turkálóból van és lehetséges, hogy egy kisgyereké volt (mikulásos párna) és lehet h hiányzott neki... :D

2011. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban egy korábbi műtét miatt nem tudtam felkelni az ágyból, ezért kacsába vizeltem. Egy éjszaka felkeltem és rémülten láttam, hogy a kacsa tele van, de nekem irtózatosan kell hugyálnom. A nővérhívó meg nem működött!! El tudod képzelni milyen félelmetes lehetett?!
2011. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy szárazföldi patkánnyá lettem (legalábbis kínai horoszkópban).

Először elapadt a barlangi tó vize, amiben addig éltem, majd rám szakadt az egész födém. Fuldokolva belecsúsztam egy verembe, fogalmam sem volt, vakvágány-e, vagy kijutok belőle, visszafelé nem volt út, előre is alig. Aztán kikerültem a barlangból, nagyon hideg volt, és vakító fény. Lábaimnál fogva emeltek magasra, majd könyörtelenül levágták állandó táplálékomra tapasztott szívócsövemet. Most már nem a fulladás, hanem az éhhalál borzalma kísértett. Egyetlen vigaszom volt, hogy anyám mellettem van, és ad másfajta táplálékot. De ekkor elszakítottak tőle, és élve bezártak egy üvegkoporsóba.

Így lettem én, de azt hiszem hétköznapi horror-sztori, amiben nincs semmi meglepő. :)

2011. nov. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Megszülettem...
2011. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ez magadnak vagy másnak? Legfélelmetesebb dolog? Az, amikor rájössz, hogy tudatlan f!szként töltöttél valamennyi időt mielőtt kialakult a végleges képed a világról és megtaláltad az elrejtett ösvényt.
2011. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opiummester ***** válasza:
Belenéztem a tükörbe...
2011. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

20:13

Mintha magamat hallanám csak én még azt is hozzá tenném,hogy amíg ebben a tudatlanságban éltem sokkal jobban élveztem az élet bizonyos részeit.

2011. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!