Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek történt már valamiféle...

Veletek történt már valamiféle "misztikus" dolog?

Figyelt kérdés

Ma nagyon különös dolog történt velem.

Van egy hely, ahova jártam rendszeresen. Aztán föltűnt nekem ott egy ember, aki nagyon nem volt szimpatikus. Ő is rendszeresen járt erre a helyre, időnként próbált a közelembe férkőzni.

Egyszerűen nem bírtam elviselni a jelenléttét, így hát átpártoltam egy másik helyre. Ennek már két hónapja. Erre ma az egyik ismerősöm meséli, hogy az a bizonyos ember meghalt.

Nem volt neki semmi baja, egészséges volt, de most már halott. Egy picit megrázott a dolog, mert párszor eszembe jutott, hogy ha ő eltűnne a föld felszínéről, akkor visszatérnék a "régi helyemre". Persze a halálát nem kívánom senkinek, de azért ezen a main elgondolkodtam.


Vannak hasonló tapasztalataitok?


2011. nov. 20. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Fúha ez nagyon sz*r történet...Én többet nem mennék már arra a helyre az biztos...


Velem volt már többször olyan,hogy bevonzottam azt,hogy lássam messziről,vagy összetalálkozzak egy bizonyos személlyel.Nagyjából persze tudtam,hogy mikor lehet erre esélyem(de ez az esély kb 1 a millióhoz volt.)Ötször sikerült ezt bevonzanom.Nem tudatosan.Csak mikor voltam egy helyen,azt kívántam nagyon erősen,hogy bárcsak most megjelenne.Mondjuk 5 perc múlva.Addig egy helyben álltam és egyszercsak megjelent!

Valaki szerint ez csak sorsszerűség,ha pl gyakran jár arra az illető...

2011. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
gyilkos!!!!
2011. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez már kétszer is megtörtént, és most megint járok egy helyre, ahol valaki nem szimpatikus, majd szólok a fejleményekről.


(ez most úgy hangzik, mintha hülyéskedésből írtam volna, pedig nem... :D)

2011. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Fú, ez tényleg nem valami vidám. ilyenkor gondolkodik el az ember azon, hogy mit is szabad kérnie az élettől, nem? :) De emiatt aztán ne érezd magad rosszul, elvégre nem te ölted meg.


Velem semmi ilyesmi nem történt szerencsére, de nem is akarom. Kíméljenek a misztikus dolgok, ha lehet!


24/n

2011. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sok volt. De hogy a "leghétköznapibb" esetek közül soroljak fel egyet: Felkelek nyáron, tök sötét -este hangulat szintű sötét- én meg "B!ssza meg, elaludtam már megint", erre ahogy ránézek az órára: 13:37 perc! Na akkor volt az első röhögőgörcsöm, ami majdnem halálhoz vezetett.
2011. nov. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem is van egy hasonló sztorim. Viccesnek fog hatni. Pár éve volt egy remek hamburgeres még mindig működik. Mindig egy nagy hangú nő volt a kiszolgáló. Egyszer egyik lány ismerősömmel bementünk mikor kijöttünk épp meg említettem neki, hogy milyen nagy hangja van és milyen jó lenne ha kicsit halkabban és kevesebbet beszélni. Másnap visszamentünk és tudjátok mi lett vele? Fog fájása lett és fog orvoshoz ment ezt mondta a száját pedig alig bírta kinyitni így nem is volt utána se bőbeszédű sem hangos. érdekes volt meg kicsit vicces is enyivel tudtam szolgálni.
2011. nov. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem az intuícióm nagyon éles. Nem mindig, néhány napon éber, elég ritkán.
2011. nov. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

(ba_zki, véletlen elküldtem)

Nekem az intuícióm nagyon éles. Nem mindig, néhány napon éber, elég ritkán.

Mentem munkába a buszon. Ki akartam találni, hogy a busz ablakán kinézve milyen színű és márkájú autót fogok látni elmenni a busz mellett. Mondtam magamba, hogy fekete Audi. Na bazeg', 2 ugyanolyan fekete audi haladt el egymás után a busz mellett azután, hogy ráéreztem. (nem rágondoltam, ráéreztem!)

Munkahelyen (pincér vagyok) állok a pultba, a vendég jelez, hogy fizetni szeretne, odamegy a kollégám hozzá. Nem gondolkodtam, nem találgattam, egyszerűen megéreztem a semmiből, hogy kávét akar inni, mikor még el sem mondta, hogy mit akar. Visszafordul a kolléga, miután lepacsizott a vendéggel és no lám mit mond, hogy főzzek neki egy kávét.

Bent állok a pultba. Egy kis ablakon, kb 20 méterre van a kinti placz első asztala. Ugyanez a szituáció. Odamegy hozzá a kollégám, megéreztem, hogy kávét akar inni. Megyek is oda a kávégéphez, kollégám jön be, mondja, hogy főzzek egy kávét arra az asztalra... :)

Állok a pultnál. Jön be kollégám ételrendeléssel, direkt ott vártam, hogy majd mondja, hogy milyen terítéket szolgáljak fel (svájci szervíz) melyik asztalra. Mikor jött be az ajtón megéreztem, hogy melyik asztalra kell milyen terítéket vinni.

Néha én is megijedek, hogy milyen intuícióm van. Vagy telepátia, nem tudom mi ez. Ismétlem, ezek nem tippek vagy gondolatok... megérzések.

2011. nov. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak véletlen volt, emiatt ne okold magad.


01:19-es válaszolónak: én is pont ugyanígy vagyok a megérzésekkel, mint te. Jó volt olvasni, hogy nem vagyok egyedül, tehát valószínűleg nem vagyok akkor bolond. :D

2011. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért nem volt szimpatikus, mert tudat alatt érezted, hogy a halál körüllengi. Csak ezt így nem tudtad megfogalmazni magadnak, csak úgy jött le benned: hogy nem szereted a társaságát.


Velem is volt misztikus dolog. Kb 1 éve történt. Mosogatok a konyhában, egyedül vagyok a helyiségben, csak a másik szobában volt valaki, és érzem, mint ha elájulnék egy pillanatra, előreborult a fejem, de még nem ütöttem be a konyhaszekrénybe, viszont a fejem mégis úgy fájt mintha fejen vágtak volna, csak épp a koponyám hétsó része fájt. Mág hirtelen mondtam, is, hogy "hé mit csinálsz" és akkor esett le, hogy az illettő akinek mondom a másik szobában van. És utána fél napig fájt az ütés helye!


Meg olyan szokott lenni, hogy csak úgy magától bekapcsolódik a TV-m, vagy az ébresztőórám magától csipog (hozzá sem nyúlok)


jó, mi?

2011. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!