Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem mint...

Mit tegyek ha úgy érzem mint ha valaki folyton figyelne? (médiumhoz nem akarok fordulni mert én azt átverésnek gondolom)

Figyelt kérdés
Asztrálutazásban már volt részem mikor álmodtam..de halálközeli élményem nem.Viszont 14 éves leszek..és irtózatosan durva ez az érzés amikor ott van és nem megy el..SOOHA
2011. dec. 27. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

gondoltam, hogy tini vagy

majd kinövöd ezt a hülyeséget is

2011. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy az vagyok. de ez az érzés nem hagy nyudogni már vagy egy éve.:s
2011. dec. 27. 13:35
 3/18 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy az vagyok. de ez az érzés nem hagy nyugodni már vagy egy éve.:s
2011. dec. 27. 13:35
 4/18 A kérdező kommentje:
az egy dolog h tini vagyok.de ha ez az érzés nem hagy nyugodni már egy éve akkor mit tehetnék..és ink. segíts mint h ilyen megjegyzéseket teszel...
2011. dec. 27. 13:36
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

mert egyre inkább bemeséled magadnak. ebben a korban mindenki különleges akar lenni, ezért is jegyeztem meg, hogy fiatal vagy.

ebben a témában viszont ez elfogadott, mivel a kérdezők és válaszolók nagy része ugyan ebben a cipőben jár. nincs különleges képességük, nem zaklatják őket szellemek, de még csak testen kívüli élményük sincs. egyszerűen tinik, akik különbek akarnak lenni mindenkinél, még ha ezzel magukat is csapják be

2011. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát lehet egy részét tényleg a képzeletem szüleménye de a másik egy részben biztos igaz mert néha mintha fojtana a közelsége:SS
2011. dec. 27. 13:42
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
azt sem érzed, ha egy ember áll mögötted
2011. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nézd meg az üzeneteid
2011. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem követ se szellem, se démon, se ufo, reptoid(ióta) mégúgysem, de még 404 és 405 se, a slenderman pedig pedofil. Korral jár, ennyi idősen mindenkinek van olyan keresztje amit akaratlanul hord és valódinak érez.


Egyesek szerint a 6. érzék a másik 5 érzékszervünk által érzékelt tudatosan nem értelmezhető jelek tudatalatti feldolgozásának eredménye.

Kb olyan, mint amin most már 'publikusan' dolgoznak a google szakeberei "augmented vision" csak összetettebb.

2011. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát..azért ez nem ennyire könnyű:S
2011. dec. 27. 15:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!