Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik jegy melyik másik...

Melyik jegy melyik másik jegyhez vonzódik leginkább?

Figyelt kérdés

pl. a bak a szűzhöz vonzódik általában.

Léccives normális válaszokat !


2011. dec. 27. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Leginkább a férfi jegy a női jegyhez, és a női jegy a férfi jegyhez.
2011. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Így van, ahogy az első írja.
2011. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
-.-
2011. dec. 27. 18:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerinted 7 millió ember besorolható 12 nagy csoportba?
2011. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha asztrológiai szempontból érdekel a válasz, akkor minőségi szempontból a pozitív jegyek a pozitív jegyekkel illenek leginkább össze. Ezek a tüzes és a levegő jegyek, kos ,oroszlán, nyilas, ikrek, mérleg, vízöntő. A negatívak a negatívakkal. Ezek a földes és a vizes jegyek, bika, szűz, bak, rák, skorpió, halak. Az opponens, egymással szemben álló jegyek is vonzódhatnak egymáshoz, a kos a mérleghez, a bika a skorpióhoz, az ikrek a nyilashoz, a rák a bakhoz, az oroszlán a vízöntőhöz, a szűz a halakhoz, mert bár feszültségek árán, de egyéniségük kiteljesedését látják a másikban. Például egy kos tele van lendülettel, dinamikával, forró fejű és nehezen tud alkalmazkodni, ezzel szemben a mérleg átgondoltabb, alkalmazkodóbb, és inkább a harmóniára, az egyetértésre törekszik.
2011. dec. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, legalább valaki értelmes választ tud adni. Nem úgy mint a többi bunkó -.-"
2011. dec. 28. 14:31
 7/12 anonim ***** válasza:

20 millió házaspáron (40.000.000 emberen) végzett statisztika alapján totálisan összefüggéstelen az, amit a varázslók bőszen fejtegetni szoktak.

[link]


Komolyan kíváncsi vagyok, hogy egy párkapcsolati horoszkópban hívő ember egy ilyen cikkre mit reagál... Elszámolták, a kormányok meghamisították az eredméyneket, vagy véletlenek sorozata?

2011. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hat szerintem a csillagjegyekben is van valami de nem minden es nem minden esetben es nem mindenkire vall amit ott irnak.En peldaul skorpio vagyok es isten felo ugyhogy ne hidd azt hogy bosszuallo vagyok.Az en parom ikrek es nagyon jol kilyovunk egymassal.Az unokatestvereim Bak es az eggyik kicsi Skorpio es oszinten vele jovok ki a legjobban meg a csaldban sem hiszik el hogy van valami kozos bennunk .Ket skorpio, O nagyon edes tud lenni es imadom.Amugy az ikrek baratom ,szeret de rajottem ha en sirok en emelkedem fel ha pedig o sir en kell felemeljem,bezzeg mindig attol felek elveszitem.A bak az jo ember lehet es szerintem nyugott.
2011. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szűz - bak : tapasztalatból mondom.:D
2011. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Hát, én úgy hallottam, hogy a bak férfiak főleg a halak csillagjegyű lányokhoz vonzódnak, ha a lány aszcendense pedig kos akkor nagy eséllyel hatványozódik ez a vonzalom. Az alaptézisem igazolására egy link: [link] :)

2011. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!