Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az állatok megérezhetnek...

Antimod kérdése:

Ha az állatok megérezhetnek előre bizonyos nagy horderejű dolgokat, az emberek miért nem?

Figyelt kérdés

Természetesen van, aki megérzi, de leszólják, hogy álmodtad, nem hisznek neki. Ugyanakkor a tudomány azt elismeri, hogy az állatok - sok esetben ismeretlen módon - tudomást szereznek bizonyos közelgő, számukra katasztrofális következményekkel járó eseményről, és sok esetben még idejében elmenekülnek.

(Boldog új évet mindenkinek!)


2011. dec. 31. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Mivel az állatok állítólag nem a Földről származnak, és mi sem, de ez nem biztos.
2011. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

azért, mert az állatok az ösztöneikre hallgatnak, az emberek viszont elnyomják ösztöneiket, személyes elképzelésekkel, elfogultsággal, tévesen meggenerált érzelmi állapotokkal, vágyakkal, ragaszkodással...


üdv

27/F

LastOne.Left

2011. dec. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Persze, világos, hogy az ösztön, de ha azt tudományosan elfogadjuk, hogy az állatvilágban létezhet, akkor nálunk, embereknél miért ne létezhetne (akár fejlettebb formában is) ilyen megérzés?

(Kicsit provokatív kérdés, tudom.)

2011. dec. 31. 16:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésedre a válasz szintén az emberi elfogultságban leledzik, azért nem fogadják el globálisan, meg az ösztönt nem lehet megmérni, s a természettudomány csak a mérhetőt fogadja el valósnak még...mindenkinek van ösztöne, szóval létező...mindenkinek ugyanakkora erejű, a kérdés, hogy milyen mértékben nyomja el az illető...az emberiség történelmében, volt 2 egyén, akinek 100%-osan működött, s mindkettő nagy tanító volt, akiknek a mai napig fent maradtak szavai.


ui.: egyébként sokan elfogadják. :)


üdv

27/F

LastOne.Left

2011. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek nagyon rossz a szaglása, nem hallja az infrahangok felső egy-két oktávját, és nincs elektromos vagy mágneses érzéke.
2011. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Balee0334 válasza:
Ez fura, még ha nem is hiszitek el, de én is ilyen vagyok, vagy legalábbis nem részletesen de előre látom a dolgokat ( persze nem mindig,nagyon ritkán) de nemtudom mikor, nemtudom hogy álmomban e, de fogadni mernék rá.. Olyan mint ha 1x már átéltem volna. De nem komolyabb dolgokat, csak szimpla történéseket, átélem a helyzetet... Szóval aki nemhisz ebben, Én vagyok a bizonyíték, nem csak az állatok képesek erre!
2011. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Balee0334 válasza:
Kérlek írjon a KÉRDEZŐ, és más is hozzászólást ehhez, hogy csak ez ritka az embereknél, vagy adottság.., netán gyakori
2011. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem te a deja-vu érzésről beszélsz, amit szintén nem tudnak a neurológusok hova tenni (bár elmélet már van rá). Én az ennél konkrétabb dolgokra gondoltam, például valaki előre tudja, mi fog történni, anélkül, hogy már átélte volna azt (és csak akkor fogná fel, hogy ismerős a helyzet).
2011. dec. 31. 18:24
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

A dejva vu-ban nincs semmi különös, be kéne látni, hogy több évtizede elő tudják idézni hipnózissal is.


Az állatok az ösztöneikre hallgatnak. Megérzik a földrengést, cunamit, tornádót, de nem a nyertes lottószámokat.


A másik elmélet pedig az, hogy az állatok állandó kapcsolatban állnak a nooszférával, a földet körülvevő kollketív tudatélőhellyel, így ilyeneket tudnak távoli társaiktól.

Ezt csak azért hiszem el(a mező létezését), mert logikus és olyanok is egyértelműen beszéltek nekem erről, csináltak róla videót, akik már bizonyították az igazukat nem ezós téren.

2011. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"nooszférával, a földet körülvevő kollketív tudatélőhellyel"


Azért ez elég "ezós", nem? (Legalábbis ma még.)

2011. dec. 31. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!