Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az állatok megérezhetnek...

Az állatok megérezhetnek dolgokat?

Figyelt kérdés
Ma este a macska pont akkor állt neki hisztizni, és kaparni a lakótársam ajtaját, mikor az keresett telefonon, csak le voltam némítva, és nem vettem észre. Korábban sosem akart bemenni oda. Létezik, hogy a macska megérezte ezt? (nagyon oda akart húzni, de, mivel a konyha irányába van, azt hittem, csak kaját követel, nem is foglalkoztam vele, amíg meg nem láttam a nem fogadott hívásokat...)
2011. máj. 8. 00:11
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
64%
Igen, most is megérezte, hogy éhes. A többi csak véletlen egybeesés.
2011. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
64%
Megérzi a csontot az embernben
2011. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az állatok jobban éreznek bizonyos dolgokat.

És nem szagokra, hanem megérzésekre gondolok.

De ez valószínűleg csak a véletlen műve.


Ha a macskád továbbra is okoz hasonló meglepetéseket, akkor már nem kizárt, hogy erős megérzésekkel rendelkezik és jobb lenne néha figyelj rá mit is akar, lehet ha fontos lesz.


Querbis

2011. máj. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Többször volt már ilyen, ezért is tettem fel a kérdést. Amúgy adtam is neki kaját, de nem érdekelte, újra a szoba felé húzott, megállt az ajtónál, és nyávogott.
2011. máj. 8. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!