Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az? Van valami ami...

Bazsi93 kérdése:

Mi lehet az? Van valami ami hangokat ad ki és az ágyam alatt van. Általában esténként jön elő és ijesztget, mi lehet az?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 17:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A bazsarózsának. Érdekes különben, amit írt egyik kedves válaszoló. Én sosem féltem, hogy az ágy alól előjön valami ijesztő, viszont mindig úgy hallottam, hogy zörgetik az ablakot, vagy van ott kinn a sötétben valami. Pedig nő vagyok, de olyan félelmeim voltak ezek szerint, ami inkább a férfiakra jellemző.
2012. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Persze a bazsarózsának.. ÍMiértis lenne a Balázs becézése?.
2012. jan. 3. 18:31
 13/22 anonim ***** válasza:
Az Gollam. Csak "frodóht kereszi, mert elvitte a drágaszágot"
2012. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Napkiraly ***** válasza:
szerintem patkány vagy egér, nem ártana kitakarítanod néha az ágy alatt és akkor nem lenne patkánytanya
2012. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem kéményseprő van az ágyad alatt.Úgy került oda, hogy valamelyik nő családtagod ott rejtette el etyepetye után.

Nem ijesztget, csak szeretne megkérni, hogy engedd ki a szobából, vagy az etyepetyét szeretné folytatni, jobb híján veled.

Megoldás:Kérd meg a nő családtagjaidat, hogy dobják ki a kéményseprőt, ha már nincs szükségük rá.

2012. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Az utolsónak. Szerintem anyádat várja és azért ijesztget engem. ííímeg akar kérni,hogy szóljak neked hívd anyádat etyepetyére
2012. jan. 5. 21:20
 17/22 anonim ***** válasza:
Én amikor kisebb voltam mindig elmondtam az esti imámat, mivel vallásos vagyok...:D Ezután, ha még hallottam valami zajt fogtam valamit pl kis párnát vagy ami közel volt hozzám és beb@sztam az ágy alá és rámordult: Dugulj már el... Ilyeneket mostanában is csinálok csak már az ablakot célzom be xD Am nekem általában a zajok forrása pl, hogy a kutya a falnál ás vagy, az álmennyezetnek csapódik egy szúnyog vagy lepke, volt, hogy a hangfal recsegett elég durván, vagy a falba lévő csövek kopogtak xD
2012. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Ha esetleg egy emeletesben laksz, vagy szimplán a földszinten alszol, és van pincétek, lehet hogy ott van valami állat. Én emeleten alszom, és a padlásról gyakran hallom amint a macskák mindent felborítanak. Amúgy én is félek, csak nem az ágy alóli "mumustól". Kisebb koromban megnéztem a Kör 2-t, nagy hatással volt rám, még mindig félek. Az ágyam és a fal között van egy kis hely, mikor bemegyek a szobába, mindig megnézem hogy van-e ott valami és utána nyugodtan tudok aludni. Sztem ha te is megnézed alvás előtt hogy van-e valami ott, akkor már nem fogod hallani.
2012. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én vagyok az.
2012. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A réz×××ú bagoly! X)
2012. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!