Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szopizás közben sír a lányom,...

Szopizás közben sír a lányom, általában esténként, felveszem büfiztetem hátha az a gond de ez után is sír. Lehet hogy szájpenésze van? Vagy csak túl fáradt már estére?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a szájpenésztől szerintem nem sír. Nézd meg a száját, ha fehéres lerakódást látsz benne, az a szájpenész. De szerintem beszélj a védőnőddel, ő biztosan tud segíteni. A fáradságtól egyébként sírhat, a kisfiam is szokott, ha a hancúr miatt kimarad a délutáni alvás.
2009. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
eseteleg pocakfájós! nem húzza fel a lábacskáit sírás közben?
2009. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem látok semmit szép piros a nyelve megtöröltem de ugyanolyan az ajka belül is természetes piros és az inyakon se látok semmit.Holnap megyünk a doki nénihez azért megkérdezem,sajna több napja nem kakilt már de az biztos hogy szopizás közben nem láttam erőlködni és nyomni,de aztán ki tudja olyan rossz hogy nem tudom miért sír.
2009. ápr. 13. 10:08
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem húzza a lábait akkor legalább tudnám hogy miért sír!
2009. ápr. 13. 10:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Van elég tejed estére? Mert nekem sajna már kevés vacsira a tejem és olyankor kezd sírni a kisfiam.
2009. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy attól van, hogy több napja nem volt kakija! Az én kisfiam (11 hetes) egy nap után is ezt csinálja! Egy kis enyhén cukros kamilla tea segítene neki!
2009. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tejem van elég mert néha fejnem is kell na és látom hogy ömlik a szájába mikor szívja!Lehet a kaki miatt van.Tegnap próbáltam kamilla teát igaz nem raktam bele cukrot .Hogy kell az ilyen teát csinálni úgy értem milyen arányban?Mennyit adjak neki belőle?Tegnap 7kanállal bírtam bele erőltetni de nagyon fintorgott:(
2009. ápr. 13. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 1 kávésbögrébe szoktam leforrázni 1 filtert,hagyom 3-4 percig lefedve,és 1 mk cukrot teszek bele. De ha ennyire nem issza,megpróbálhatsz lereszelni egy kevés almát,kinyomni a levét és abból 1-2 mokkáskanállal adni. A kisfiamnak ez mindig segített amikor nem jött a kaka.
2009. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ma délután megszületett amire vártam kislányom rendes adagot termelt,nem kell doki nénihez menni:)lehet a kamilla vagy amit én ettem szilvalekvár nem tudom de lényeg hogy jött a kaki
2009. ápr. 13. 20:45
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!!!
2009. ápr. 13. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!