Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek energiavámpírral...

Szerintetek energiavámpírral van dolgom?

Figyelt kérdés
Van egy lány munkatársam,az elején még azt is hittem,hogy jóban vagyunk vele,de aztán egyre többször veszem rajta észre,hogy olyan "ártatlanul gonoszkodik " velem!Tehát már többször össze is vesztem vele,mert nem akarom ezt a kapcsolatot,de ő folyton zokogva sír,hogy a többieknek elpanaszkodhassa,hogy mekkora egy szemét vagyok,és mivel én erre megilyedek,hogy ne ítéljenek el,ezért "jóban" vagyok vele.A Facebook-on az én hozzászólásaimat,fényképeimet sosem like-olja,nem szól hozzá semmilyen megnyilvánulásomhoz,mivel mi teljesítményes rendszerben vagyunk,folyton azt kérdezgeti,hogy mennyinél tartok egy adott nap-tehát így versenyeztet,pedig én nem akarom tudni,hogy ő hol tart,meg ilyen kis gonosz megjegyzéseket tesz folyton,pld "látod most az egyszer többet kerestem,mint te,pedig én ráadásul 1 hetet táppénzzen is voltam" :) ---_SSSS -tehát magyarán nem érdemes a munkahelyen megszakadni-úgy is lehet keresni...nem tudom a dolgait lereagálni,nem szeretném látni sem már egyáltalán,és a holnaptól már előre rettegek,hogy megint hogyan lemeríti az erőmet nap végére-mivel mellettem ül...Valakik olyan emberek hozzászólását várom,akik konkrét tanácsot,vagy segítséget tudnak adni az ügyben,hogy mit tehetnék ez ellen,mert a családi életemet is tönkre teszi teljesen.Ja...-meg sajnos nagyon nyomorult az ő éelte,van egy munkanélküli társa is és szerintem emiatt is nagyon féltékeny rám,hiszen nekem egy nagyon jó párkapcsolatom van,vagyis abban élek.

2012. jan. 8. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen koptasd le. Szép fokozatosan töröld ki az életedből. Nekem bevált.
2012. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 zozi1111 ***** válasza:
Szerintem energiavámpírhoz semmi köze. Inkább amit mondtál a végén ahoz, vagy változtatni szeretne az életén és benned látja a megoldást. A kapcsolatodat ne hagyd szétverni. Az energiavámpírok máskép működnek.
2012. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
pedig én úgy érzem,hogy ő kifejezetten leszívja az energiámat,szinte lesokkol a fáradtság a társaságában.hogyan koptassam le,ha le akartam koptatni,olyan balhét csapott a munkahelyen,hogy csak na...nem tudom lerázni magamról,pedig már látni sem akarom...
2012. jan. 8. 12:46
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is van egy hasonló ismerősöm, az egyetlen megoldás a lekoptatás, más nem működik - az egyetlen jó dolog volt benne, hogy rajta keresztül nagyon jófej emberkéket ismertem meg, akikkel tényleg jóban lettem :) Szóval: használd ki, amíg lehet, aztán szépen, finoman koptasd le.
2012. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem, de energiavámpírokat ezen az oldalon viszont biztos találsz.
2012. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, 100%, hogy vámpír. Úgy tudod leellenőrizni, ha feszületet tartasz elé, vagy fokhagymafüzért (ha fél tőlük, akkor vámírral van dolgod). Úgy tudod megölni, ha karót szúrsz a szívébe, akár a munkahelyen is megteheted, a törvény nem tiltja vámpírok kivégzését.
2012. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

utolsó...LOLL :DDDDköszi,de azért még ott nem tartok,hogy karót szúrjak bele :D...

mINDEN VICCET FÉLRETÉVE,SZERINTEM SZÉPEN LASSAN BEFAGYASZTOM MAGAMAT VELE KAPCSOLATBAN,NEM VELE FOGOK SZÜNETEKBEN SEM BESZÉLGETNI,HANEM ELMEGYEK MÁSHOVÁ,csak attól tartok,hogy mit válaszolok neki,ha rákérdez,hogy miért nem bratyizok vele már???-mert akkor megint jön a veszekedés...

2012. jan. 8. 13:24
 8/16 zozi1111 ***** válasza:

Zsolti! Energia vámpírt így nem lehet megölni. De ez a nő nem energia vámpír, csak csak annyira rátelepszik, ráerőlteti az akaratát, ezáltal energiát szív el.


Nézd meg A mennyei prófécia című filmet.

Itt találod: *****


világos lesz minden számodra. Nagyon jó film.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
most töltöm le a filmet,remélem lejön,mert folyton elmegy a netem...-de szerintem ez a csaj,akkor is vámpír!Ja!Egyébként senki nem szereti bennt,senki nem is szól hozzá-szóval valami alapja van a nyomorult életének...
2012. jan. 8. 15:40
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem az, csak egyszerűen tele van megfelelési kényszerrel, ezáltal akarva, akaratlanul is alátesz másoknak. Szemedbe haver, másoknak is az, de a háta mögött mindenkinek elmond mindenkit. Persze úgy csinál, mintha mit sem tudna semmiről. Rosszul gondolom? Nem tudsz vele mit csinálni, ne beszélj vele semmiről, csak pusztán semleges dolgokról. Szia, köszi, tessék, viszlát, ilyesmi. Ha megkérdezi, hogy vagy, köszi, megvagyok. Ne kérdezd meg, hogy ő hogy van. Ha meg magától kezd valami mondókát, akkor: aha-aha igen. És ennyi! Ha panaszkodik, hogy baja van, akkor ne is próbálj neki tanácsot adni! Vágd rá röhögve, hogy biztos aids-es vagy, menj el orvoshoz! Meg ilyesmi. Nekem bevált. Nekem is van egy ilyen munkatársnőm, pont ilyen, mint aminek te leírtad, maga körül otthon is mindent tönkretesz, a 3 éves lánya már egy idegroncs, de mindenről az anyja, az anyósa, a volt férje, a szomszédja, a barátai, akikről azt hitte, hogy megbízhat bennük, stb. tehetnek. Ő semmiről. Persze, hogy leszívja az energiáját mindenkinek. De nekem már nem. :)
2012. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!