Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet együtt élni egy...

Hogyan lehet együtt élni egy energiavámpírral?

Figyelt kérdés
Rájöttem,h a nagymamám energiavámpír. Minden jel erre utal. Sajnos együtt élünk velük,amit már nehezen birunk anyummal. A napokban hallottam erről az energiavámpíros dologról,és utánanéztem. Rájöttem,h a nagymamám elszívja anyukámtól az energiát. Anyum depresszuós,de valahogy mikor elmegy valahova,jobban érzi magát. Volt már,h a nagyszüleim elutaztak egy hétre,és teljesen más volt. Mintha kicserélték volna. Viszont mikor itthon vannak a nagyszüleim,anyum örökké fáradt,rosszkedvű. A nagymamám pedig 73 évesen tele van energiával. Ő vezeti a háztartást,biciklizik,mindig megy valahova. Viszont mikor itthon van,örökké nyavalyog h ilyen rosszul van meg olyan rosszul van. És szörnyen idegesítő. Mindenbe beleköt,és néha olyanokat beszól,h anyumnál és nálam kivágja a biztosítékot. Már el akartunk költözni,de apám nem akarja itthagyni a házat. így viszont élni sem lehet.
2011. júl. 19. 18:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

depressziós*

Am 15/L

2011. júl. 19. 18:36
 2/19 anonim ***** válasza:
24%

én is energiavámpír vagyok méghozzá a durvábbik fajtából ha kell segítség akkor kérdezz (ne privibe hanem itt)

Amúgy kérdező most tőled is szívtam egy kis energiát! muhahaha

2011. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ahogy olvastam rögtön arra gondoltam, hogy anyud csak azért rosszkedvű, mert a szüleivel kell élnie. Elvégre te is az lennél ennyi idősen szerintem. Szinte mindenkit frusztrálna.
2011. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 skarma ***** válasza:
60%

Energiavámpír ellen a leghatásosabb módszer, ha az ember nagy ívben elkerüli őket. Mivel nálatok ez most nem lehetséges, valahogy éreztessétek, hogy zavaró a nagyi.

Ha beszél hozzátok, mondjátok, hogy most nem értek rá, stb...

Jó módszer az is, hogy mikor beszél, keresztbe fonjátok magatok előtt a karotokat. Így lezárjátok magatokat és a nagymama nem jut energiához, ergo egy idő után abbahagyja a piszkálást, mert érzi hogy nem kap semmit.

2011. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

"a nagymamám energiavámpír"


Orvos látott már?

2011. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

"valahogy éreztessétek, hogy zavaró a nagyi"


Az nem zavaró hogy dolgozik értük? Ha okos értelmes tanácsot nem tud adni valaki akkor hülyeséget legalább ne mondjon!Itt teljesen világos hogyha valaki valamiről tehet, az pont nem a nagyi!

2011. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Energia vámpírok NINCSENEK! Csak aki lusta,unatkozik,nem tudja a napjait értelmesen eltölteni,ráfogja valakire,hogy elszívja az energiáját.

A nagymamád aktív,dolgos,ha ő vezeti a háztartásotokat. Anyukád pedig azért depressziós,mert nem tudja elfoglalni magát értelmes dologgal.

2011. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

csináljatok neki kifutót a kertben ügy megoldva

de ne felejtsétek cserélni a vizét az fontos

meg a kaksit felszedni

remélem segítettem puszi

2011. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy a nagyi csak otthon vámpír, az anyu is csak otthon depressziós.Nem történhet meg, hogy ezek ketten nem szeretik egymást?Mindketten a másikban látják minden bajuk okozóját? Vannak ilyen végzetes kapcsolatok, persze a legjobban a velük együtt élők sínylik meg a kettejük közt fennálló elfojtott villongást.Mindketten figyelmet követelnek a környezetüktől és lehetőleg még egy kis együttérzést is.Egyik tizenkilenc, másik egy híján húsz, mondja a népi bölcsesség.
2011. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

cak rá kéne beszélni aput, hoyg költözzetek. Anyukád egészsége érdekében. Ha ő nem értené ezt a vámpíros dolgot, akkor mondd, hoyg anyudnak környezetváltozás kell a depresszió leküzdéséhez. Ezt akár a háziorvossal is elmondathatjátok. Sajnos van ilyen.

Másik: adni annyi energiát a vámpírnak, ami nekünk van feleslegben. Pl. beszélgetni stb. Hátha kevesebbet vesz le anyuról. Anyu keresztezze a kezét, lábát, és mielőbb hagyja ott nagyanyádat, ha megszólalt.

2011. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!