Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen amulettek vannak...

Milyen amulettek vannak szellemek és egyéb létező/nem létező lények ellen amit ha kiteszek a lakásba 100%-an elkerülik a lakásomat?

Figyelt kérdés

És amit ha viselek elkerülnek engem?

És az amulettől nem idéződnek meg hanem a közelbe se jönnek..


2012. jan. 16. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szenteltvízzel évente egyszer behinted a lakásod, felbecsülhetetlen placebo/szelleműző hatással bír.
2012. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tarts legalább 100 macskát a lakásban. garantáltan elkerülik a helyet
2012. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ötágu csillag,felfelé álló csücsökkel a védelmet szimbolizálja a szellemvilággal kapcsolatosan, nekem is van egy nagy a falamon, sajátkezüleg gyártottam, sötétben világít, és egy lóg a nyakamban is! :) azonkívül az oregánótól tartanak, kis ruhazsepit összevarsz, kitömöd vele, felakasztod bárhová, ugyanezt orbáncfüvel is megcsinálod, szuperül használ, tapasztalat!Aztán olyan füstölő kell, ami tömjént tartalmaz, az egyik ilyen a Frank füstölő.Kis mécsest esténként gyujtogathatsz, az is segít, és harmóniát is hoz.Tükör ne legyen a hálószobában, ha van, le kell takarni estére legalább.Ezek ősi szokások.A szentelt víz is hatásos,csak van, ahol nem elég.Ennyit tudok adni tanácsként.Ha nem válik be, akkor egy több száz éves hülyeség is van még, ami nem is olyan hülyeség, de vicces, hogy seprüvel a fa bútorokból, és a szék, illetve asztal lábából ki kell verni a szellemet :DDD aztán a seprüt fejével felfelé fordítva az ajtó mellé támasztani addig, amíg nem mulik el a "dolog", ezt még dédnagyanyám idejéből való szokás.
2012. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a busómaszk is hatásos. Egyébként én is a tömjénfüstölő+(fehér) mécses dolgot szoktam alkalmazni, beválik.
2012. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


Valamelyik kultúrában a jobb tenyér kék lenyomatát hagyják a falon hogy elűzzék a rontásokat és ártó szellemeket. ha a nyomat megszáradt akkor át lehet festeni a ház színére és senki nem látja de a hatás megmarad.


A wicca hagyományban a felszentelt kehelyben lévő vízbe szórnak egy csipetnyi sót amit az atame-val összekevernek és mintegy szenteltvizet széthintik a lakás bejáratainál ablakinál - és modern kiegészítésként telefon internet csatlakozás, minden bejövő csatornánál széthintik a vizet.


Pár szó kíséretében ami a rossz szellemek és ártások ellen van.

2012. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!