Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthat? (Kérdésed túl...

Mit láthat? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a mamám 70 körüli, és egy 110 éves romos házban él az apámmal (külön szobában)!Esténként árnyakat, jeleket lát, meg mindenféle hangokat hall, és mondja hogy el akar onnan költözni meg stb. de most nem tudunk költözni!

Mi lehe amiket lán?Hogy oldhatnánk meg hogy ne kásson ilyeneke?(Lehet hogy csak beképzeli magának, mert senki sem látja/hallja rejtunk kívül csak ő!)

Mi lehet vele?


2012. febr. 4. 10:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért, csak siettem!
2012. febr. 4. 10:09
 2/5 anonim ***** válasza:
én is laktam ilyen öreg házba és nem jó élmény mondhatom amint tudnak költözzenek szerintem ez egy jó tanács én sem hiszek az ilyesmiben de valamiért mi is sok furcsa dolgot látunk halottunk egy ugyan ilyen öreg házba aztán ránk is dőlt még jó hogy megúsztuk
2012. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Győrfi Marianna ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező!A MAMA ÉRZÉKENY ÉS LÁT TERMÉSZETFELETTI ENTITÁSOKAT.Ha el akar költözni ezek biztos kellemetlenek.Nem szabad egyedül hagyni javaslom égessenek szentelt gyertyát, szentelt tömjént Zsályát Szenteltessék fel a lakást.Ekkor a jelenségek megszűnnek.Amerikában rengeteg ilyen eset van.Hivatalos nyomozók dolgoznak.Orvoshoz ne vigyék mert rákenik hogy bolond és tönkreteszik az agyát.
2012. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kris.king ***** válasza:
Az öregek szoktak látni olyan dolgokat amik nincsenek. Az egyik rokonom 88 éves és azt mondja este rázzák alatta az ágyat. De ő nem szellemet hanem a szomszédot gyanúsítja. Idős korban az agy nem működik tökéletesen.
2012. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Napkiraly ***** válasza:
Utolsónál lehet a pont. IMEIben voltam, beszélgettem egy gyógykezelttel (kedves öregúr volt). Először mesélt az életéről, megmutatta a katonaigazolványát, szóval nem értetted volna miért van ott. Aztán arról mesélt nekem, hogy van valami démoni fekete boszorkány ami üldözi őt és nem hagyja (feltételezem a felesége lehetett), és az természetfeletti, stb. Nyilván nem ok nélkül volt ott ő sem. Szerintem előbb kérdezd ki hogy mit is lát pontosan, kérdezz vissza, majd kérdezd ki újra, próbáld félrevezetni (mennyire összefüggő a dolog, mennyire hiteles amit előad)
2012. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!