Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt sikerült...

Mennyi idő alatt sikerült bevonzanotok nagyobb dolgokat? (Ez az ezotéria rovat, csak olyan írjon aki hisz benne)

Figyelt kérdés
Szóval a vonzás törvényét alkalmazva milyen vágyaitok teljesültek és mennyi idő alatt? Sikerültek nagyobb dolgok is? Hogy tudtatok mindig pozitívak lenni? Szerelmi történetek is jöhetnek, ha valakinek sikerült a Titok segítségével :)))

2012. febr. 4. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
21 Nap - Tuti változás Brian Tracy Phoenix szeminárium szerint egy tyúk agya ,amely parányi a mienkhez képest 21 napig azon van ,hogy kiköltse a tojást, és általában sikerrel járnak a kitartás miatt.
2012. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként miután meghallgattad a Phoenix szemináriumot rá fogsz jönni,hogy a Titok ,egy 1994-es Brian Tracy előadás , futurisztikus köntösbe öltöztetett koppintása. járj utána
2012. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Okés, meg fogom nézni, köszi :) A Titokban nem vagyok biztos, de az Erőt azt tuti hogy "lopta" az írónő, tegnap beleolvastam.

Jöhetnek még válaszok :)

2012. febr. 4. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem Brian Tracy Phoenix szeminariuma a celok fontossagarol szol. Az kivehetö belöle, h B.T. is jartas az ezoteriaban, de sztem ez mas teszta. (Amugy csak ajanlani tudom, mert tenyleg nagyon "alap"fontossagu az eletben!!)

A vonzas tv-t sztem nem kell alkalmazni, hanem automatikusan bevonzunk dolgokat. Annyira pozitivat, amennyire pozitivnak adtunk energiat. A Titokban pedig sztem sokunknak nem volt semmi uj. Mintha csak annyi lett volna a Titok c. könyv/film, h a pozitiv szavak, tettek, gondolatoknak pozitiv a következmenye, negativnak negativ... Miközben tanfolyamok mar Magyaro-on is evtizedek ota erre epültek, az agykontroll legalabbis.


A kerdesekre, mennyi idö alatt...?

tehat agykontrollal (azaz programozassal is), a nagyobb dolgok:

auto 3 ev, lakas 8 ev, gyermekem 4 ev. (Utobbi 2-nel a környezet reszben "ellenakarata" mellett.) Paromat szinte azonnal, miutan nagyon reszletesen elterveztem, jol atgondoltam, milyen legyen, es szilardan elhataroztam, hogy most tenyleg legyen, ezutan egyszeri programozassal.


mindig pozitivak lenni...?

Nem tudtam mindig. Akkor kis visszaeses, majd ujabb lendület...stb, es egy idö utan megerzed a siker izet, akkor mar tudod, hogy csak idö kerdese, igy kevesebb vagy mar nincs visszaeses... majd egy idö utan megvaltozhat a szemleletmodod, a filozofikus dolgokba elmelyedve rajöhetsz, h az elet örök, a mostani csak egy kis töredeke, akkor mar nem olyan lenyeges annyira siettetni amire vagysz, elengedheted a görcsöt, ami közelebb vihet a vagyott celhoz.

Mindig pozitivnak, ez egy erdekes felvetes, sztem fekreerthetö is. Nem kell mindig kirobbanoan jokedvünek lenni, mindenkinek vannak ilyen-olyan napjai, egyszer fent-egyszer lent, ez az elet termeszetes ritmusa. Az a fontos, hogy a "lent"-et is ugy megelni, hogy bar csendesebben, visszavonultabban ("eröt gyüjtö" idöszak), ennek a következmenye se legyen artalmas.

2012. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne hogy előbb ,vagy utóbb...attol függ mekkora a valószinűsége......
2012. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!