Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik telepátia vagy a töri...

Létezik telepátia vagy a töri tanárom gondolatolvasó?

Figyelt kérdés
Lefelé mentünk a lépcsőn, a tanár a lépcső alján volt nekünk háttal és gondolatban utána kiáltottam, hogy -Tanár úr! - mert mondani akartam neki valamit, de fájt a torkom,ezért inkább csak megpróbáltam beérni a lépcsőn, de amikor arra gondoltam a tanár megfordult és egyenesen rám nézett, mintha csak meghallotta volna, amit gondoltam...
2012. febr. 5. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

vannak akik érzik az ilyesmit, vannak akik nem

szoktam ezzel szórakozni

én pl megérzem hogy ki áll mögöttem, ha ráhangolódtam már

nem nagy csoda, minden dolog alapja a rezgés

nézz utána a jelenlegi kvantumfizika kutatásoknak

:)

2012. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Ja, ha utánanéz a kvantummechanikai kutatásoknak, akkor biztos megérti, hogy miért néz vissza valaki, ha hallja, hogy mögötte sietve jönnek a lépcsőn.
2012. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mirk ***** válasza:
Létezik, hogy a töritanárod hallja, hogy valaki siet mögötte a lépcsőn?
2012. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a töri tanárok mind-mind gondolatolvasók. Mert az enyém is az. Mondogatom magamban , hogy "ne én feleljek, ne én feleljek , csak most ne én feleljek , nem tanultam:S" erre kit feleltet? Engem.
2012. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
persze, amikor vagy 50 másik gyerek üvöltözik, akkor majd pont hallja ahogy megyek le, de nem baj... meg még negyvenen voltak azon a lépcsőn akik ott rohangáltak... éljen a szövegértés -.-
2012. febr. 6. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:

"nézz utána a jelenlegi kvantumfizika kutatásoknak "


Lehet neked se ártana, hogy ne akarj minden hülyeséget megmagyarázni velük...

2012. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"éljen a szövegértés -.-"


Egy szóval se mondtad, hogy hány emberre utalt a többes szám, se azt, hogy mekkora volt a zajszint.

2012. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bartichello válasza:
Ez a telepatikus képesség akkor jön elő legalább is szerintem ha valakit nagyon szeretsz. Én a nejemet és a kicsi gyerekemet nagyon szeretem. Volt olyan hogy nem mondtam ki hangosa, csak magamban hogy szomorú vagyok valami dolog miatt. Nejem a konyhából megkérdezte hogy mért vagyok szomorú?
2012. febr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Végre, hogy valaki a kvantumfizikáról is olvasott! Gratulálok 1/8.
2012. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat. 2/9-nek szólt.
2012. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!