Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Orvos vagy tudós szeretnék...

Orvos vagy tudós szeretnék lenni. Szeretnék egy EMBERI koponyát, de az egyik ismerősöm lebeszélt arról, hogy a temetőből szerezzem, mert a szelleme kísérteni fog. Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, orvos vagy biológus szeretnék lenni.

Az iskolánkban van egy eredeti, igazi (kb. 30-40 éves meghalt) emberi csontváz. Szoktunk rajta különböző teszteket csinálni, de ezt csak én és a biológia tanár tudjuk. Egy másik biológus ismerősöm pedig kapott egy koponyát mikor ásták az épület alapját, és megtartotta. Én is szeretnék egyet, de most beszéltem egy ismerősömmel aki sírásó, és ő nagyon megrémisztgetett a szellemekkel. Még mindig szeretnék egy emberi igazi koponyát, de nem szeretném azt ha annak a szelleme kísértene, miközben én csak tanulni szeretnék rajta. SZERINTETEK MEGÉRI SZEREZZEK EGY IGAZI, EMBERI KOPONYÁT??? ÉS ANNAK A SZELLEME KÍSÉRTENI FOG? KÉRLEK CSAK KOMOLY VÁLASZOKAT ADJATOK!



2012. febr. 6. 22:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Hagyjad a holtakat békében nyugodni.
2012. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
78%

Kettő kérdés:

1. Gondolj bele te, hogy éreznéd magad ha nagymamád/nagyapád kopotyáját valaki kiásná és hazavinné?

2. Komolyan azt hiszed ilyen IQ-val orvos vagy tudós leszel?

2012. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szoktam járni az orvos egyetemre, és a diákok 80% onnan szerzi be a koponyát, mivel legálisan 120 000 ft. És nekem nincs annyi pénzem. Akkor mit tegyek? És ha orvosin leszek akkor majd honnan szerzem be a koponyát?
2012. febr. 6. 23:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugye az világos előtted, hogy a sírrablás bűncselekmény, és hogy az Interneten különböző szűrők segítségével folyik a bűnüldözés/bűnmegelőzés...?


Kár, még csak 16 vagy...

2012. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok ezzel, és azért köszönöm szépen hogy figyelmeztetsz! Csak az amitől tartok, hogy ha megveszem egy olyan orvostól a koponyát akinek nincs már rá szüksége, attól én bajba kerülhetek? Ezért szeretném legálisan 120 000 ft. Csak viszont annyi pénzből rengeteg egyéb dolgot tudnék vásárolni.
2012. febr. 6. 23:12
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg csak legális úton szerezheted be, minden más (pl. kiásod a leghátsó sírt a temetőben) kegyeletsértés és bűncselekmény, de ha véletlenül találsz egyet a kertben azt sem tarthatod meg.

16 vagy, mire neked koponya kellene, addig még bőven ráérsz. Másrészt nem kell mindenkinek koponyát vennie, apám pl. megvette anno, azóta használták többen, két ismerősének a gyereke meg a hugom is.


Tanulj inkább tankönyvből egyenlőre.

2012. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
120e Ft semmi egy orvostanhallgatónak. A féléves tankönyvei is ilyen árban vannak... [Az anatómia atlasz kb. 60e Ft...]
2012. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a tankönyvek is nagyon drágák, de édesanyám egyedül nevel, és a könyveket még megvesszük nehezen, ezért szeretném már most beszerezni az ilyen dolgokat.
2012. febr. 6. 23:23
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Ebben az esetben ELSŐKÉNT az orvosetika tankönyvet kellene beszerezni...
2012. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
33%

És mi a cickány kezdesz egy koponyával? Pózolsz vele facebookon? Amúgy senki nem vesz igazi koponyát, hanem műanyagot.

De amúgy szerintem ez kamukérdés, ilyet senki nem ír, hogy tudós szeretne lenni, nincs ilyen foglalkozás. :D

2012. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!