Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a borítékos pénzem?

Figyelt kérdés

Postán, sima borítékban feladtam 80 ezer Ft-ot de a postás rossz címre vitte. Persze ők akik megkapták tagadnak de én a háttérinfókból (kis falu) megtudtam hogy hova ment félre a boríték. Persze ők tagadnak mindvégig.

Mit tudnék tenni hogy visszakapjam a pénzem tőlük????????

Szép szóval nemigazánt ment, de amúgy valami tipp?


2011. okt. 13. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki postán ad fel pénzt (főleg ennyit), az meg is érdemli.
2011. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha simát úgy érted, hogy még csak nem is ajánlva, akkor szerintem ezt elbuktad.
2011. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én valószínűleg beperelném a postát meg azokat is akik tagadják. Biztos sok pénzbe kerülne, de a végén ha jól csinálod még te nyersz rajta. Ilyen nincs, hogy rossz címre viszi!
2011. okt. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj de hogy voltál képes ennyi pénzt postán elküldeni??? Attól hangos a magyar internet évek óta, hogy a magyar postások mindent kilopnak és egyéb mindenféle probléma van velük. Meg egyébként is. Ez a 21. század, miért nem utaltad el, vagy valami?
2011. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Kérdésre a válasz: Vagy odamész a tévesen kiküldött címre, és rájuk borítod az asztalt (de mi van ha mégse ők kapták meg, hanem lenyúlta a postás?), vagy elkönyveled veszteségként. A posta nem fogja keresni, hacsak nem értéknyilvánítással, ajánlva adtad fel. Megjegyzem, 16 éves koromban megtanultam, hogy 20 Ft-ot sem adunk fel borítékban, hanem rózsaszín csekken.
2011. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor I.J.(így jártál)
2011. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valamilyen fenyegetési tippet nem tudtok adni? Amúgy így volt a legolcsóbb és sose volt belőle gond. Most helyettesítő postás volt... és bebuktam. Csak ugye kérdés hogy ők is megkapták-e vagy a postások lenyúlták. Bár ha nem reagálnak a felszólító levélre, még annyit sem hogy miafasz ez... akkor valszeg örülnek.
2011. okt. 14. 11:16
 8/10 anonim ***** válasza:
A sima egyszerű küldeményeket nem könyvelik úgyhogy Í.J ((
2011. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fenyítési tipp? Öcsém, téged kéne megfenyíteni, ha ennyi eszed volt. Jó hogy nem már nekimész fenyegetni valakit úgy, hogy nem is vagy biztos benne, hogy ők voltak. Így jártál (pórul), és meg is érdemled. Tanulópénz.
2011. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legolcsóbb?? Tudtommal rózsaszín csekkel szintén ingyen feladhatod, és akkor nem is lopják el. Még mindig csak gratulálni tudok.
2011. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!